ön silecek su fýskiye motoru ve bidonu

Başlatan mustafa07, Aralık 28, 2011, 02:51:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustafa07

arkadaþlar benim nivanýn silecek motoru ve bidonu toroslarýn ki motor devamlý arýza yapýyor ben orjinali ile deðiþtirmek istiyorum yada daha iiyi çalýþan baþka bir üründe olabilir, orjinalini tek motorlu olanýný parçareyonum isimli siteden buldum ama sadece bidon olarak satýlýyor ben komple olarak almak istiyorum ( motor + bidon ) temin konusunda yardým edebilecek arkadaþlar olursa þimdiden teþekkür ederim... önerilerinizi bekliyorumm

GÜVEN OTO LADA

lada niva araçlarýn cam su bidonu motoruyla birlikte stoklarýmýzda mevcut isterseniz yardýmcý olabilirim .
GÜVEN OTO LADA SEFAKÖY / ÝSTANBUL

mustafa07

tek motorlu olanýmý yoksa çift motorlu mu olaný var ben birçok yerde aradým ama bulamadým( varsa tek motorlu olaný tercih ederim )
birkaç parça birþey daha lazým  bir telefon numarasý verirseniz iletiþime geçelim yada site üzerinden mesajlaþalýmm

mehmet22

Alıntı yapılan: mustafa07 -  Aralık 29, 2011, 02:48:10
tek motorlu olanýmý yoksa çift motorlu mu olaný var ben birçok yerde aradým ama bulamadým( varsa tek motorlu olaný tercih ederim )
birkaç parça birþey daha lazým  bir telefon numarasý verirseniz iletiþime geçelim yada site üzerinden mesajlaþalýmm

niva kac model eskilerde cift motorlu vardýr 1. motor cama 2. motor ise ön far sileceklerine su püskürtürr
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mustafa07

niva 95 model  ben sadece ön cam için arýyorum tek motorlu olanlardan internette fotoðraflarý falan var ama satýldýðý bir yer yok bir türlü bulamadým

Mesut3232

bende var kardeþim ararsan yardýmcý olurum 543 382 06 15