NIVA - YAN KAPILAR VE BAGAJ KAPAGI

Başlatan leondede, Kasım 23, 2007, 01:33:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

leondede

2 adet yan kapý ve 1 adet bagaj kapagý aranmakta.

Passýz / kazasýz çýkma olmasý tercih olunur.

Bulamazsam sýfýrýna butce ayýrýcam Fiyat bilgisi olan ???

Temin edebilecegim adres bilgisi varsa yardýmlarýnýza simdiden tesekkurler

( yetkili servisleri arastýrýyorum ancak henuz kesin bilgiye ulasamadým )

ISIK
NÝVA - 96

Yevgeni

Kapýlar tane 250 gibi bir þey, bagaj 300-350 gibiydi hatýrýmda kaldýðý kadarýyla..

leondede

saol yevgeni...birsey sorucam:

illaki orjinal lada kapýlarýnýmý sorusturmak lazým. Murat 124 veya benzeri araclarýnki uyarmý..hic duydunmu buna benzer bisey...(bagaj uymaz elbette )
NÝVA - 96

Yevgeni

Uydurma iþlerine hiç girme (ki uymaz).
Halihazýrda zaten sýfýr taktýðýnda bile o kapýlarý alýþtýrmak için ince ayarlar yapýlýyor..

leondede

enteresan fiyatlar telafuz ediliyor...sadece kapý sacýna 180 YTL cekilebiliyor..bagaja 500 YTL..þaþkýnlýk verici...bu fiyatlarý yetkili servisten degil bir parca satýcýsýndan aldým....o da ithalatcýdan tedarik ediyormus...

dedigin gibi orjinali dýþýnda pek alternatif yok...
NÝVA - 96

Yevgeni

Saçma fiyatlar.
Sen serviste mi hallediyosun kaportayý, dýþarýda ustada mý?

leondede

servis maalesef tuzlu..kaporta - boya usta ile halletmeyi düþünüyorum..

kapý - kapý sacý konusunu bir süre öteledim..önce kaportacý durumu iyice incelesin diye bekliyorum- kurtarýlamayacak gibiyse sac degisimine gidicem...

NÝVA - 96

karamore

sevgili dostlar bu parçalarý çok ucuza gürcistandan aldýrabiliriz sanýrým.bu konuda araþtýrmalara baþladým en kýsa zamanda bilgi veririm.
Av,Off road Ýkiside Bahane
Tek sebep NÝVA

taiga

Alıntı yapılan: NÝVA34 -  Aralık 26, 2007, 01:19:38
ben çok araþtýrdým dostum rusiyada,bulgaristanda ,türkiyede güven otodan daha uygun fiyatta kaliteli orjinal parçayý verene raslamadým

Mesela nereleri araþtýrdýnýz, nerelerle kýyasladýnýz açýklayabilir misiniz?

Bir de Mümin bey cidden pek çok arkadaþa güzel indirimler uygulamakta, ancak daha önceden fiyatlar konusunda kimi tatsýz olaylarýn yaþandýðýný da biliyoruz...

Neyse...

Rusyada, Bulgaristanda ve Türkiye de nerelerle kýyas yaptýðýnýz konusunda bilgilendirirseniz memnun oluruz...

BadBoy

valla ben bütün parçalarý ercodan alýyom viyat araþtýrma gereði bile duymadým bence ercoyla bi görüþ derim
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

taiga

Dostum,

Fiyatlar deðildi benim sorduðum...
Rusya bulgaristan vb gibi yerlerle kýyasladýðýnýzý yazdýnýz...
Ben oralarda neyle kýyasladýðýnýzý sordum...
Yoksa Mümin beyin kendisi de bu foruma üye...
Ýsterse fiyatlarýný yazabilir buraya...

SinanATASOY

motor yaðýnýn 4 litresi mi 15ytl?
buji 4 adet mi-7 ytl
Benim için zor yoktur, imkansýz ise zaman alýr..

BadBoy

bence nivalarla ilgili bi fiyat yazsa çok iyi olur mesela bana defransiyel lazým bilgisi olan varmýdýr yada uygun fiyata nerden bulabilirim

BadBoy

buraya fiyatýný yazarsa çok memnun olurum defransiyel 4 çekere çevirmek için ne parçalarý gerekiyosa benim ki 2 çeker hepsi orjinal þimdiden teþekkürler

BadBoy

yok yanlýþ anladýnýz arabam 2 çeker 4 çekere çevirmek istiyorum orjinal parçalarla nasýl ve kaç paraya çevirebilirim diye sormuþtum aldýðýmda 2 çekerdi