Ýstanbul'da 2. el Niva

Başlatan idus, Kasım 14, 2007, 01:42:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

idus

Arkadaþlar Cumartesi günü Ýstanbul'a 2. el Niva bakmaya geliyorum. Bildiðiniz veya gitmemi tavsiye ettiðiniz bir yer varmý. Galerileride dolaþmak istiyorum. Bilgisi olan varsa yardýmcý olabilirmi.

Yevgeni

Servislere sor. Genelde satýlacak araçlar konusunda bilgi sahibi olurlar

Ýstanbul'da güzergahýn üzerindeyse http://www.celikmotor.com/lada/servisler.asp?sehir=41 linkindeki servislere uðrayabilirsin. Zaten telefonlarý var bu linkte, gitmeden arayýp da öðrenebilirsin ayrýca..

idus

bi servistede var sadece diðerlerinin elinde yokmuþ. Nooldu böyle yaww.. Bu arada saol yevgeni yardýmýn için. olmazsa gelince gezem bütün galerileri...:) :) :)

Yevgeni

Bütün servislerde Niva mý yok? Yoksa senin bütçende Niva mý her serviste yok? Bi de hangi servis bu elinde olan?

idus

Bilmiyorum sormadým Ben NÝVA varmý dedim yok cevabý aldým.
ÇAMLICA BULGURLU M.LÝBADÝYE C.NO:70 ÜSKÜDAR bi bu servis ilgilendi saolsun. Telefonumu aldý haber vericem dedi size araþtýracakmýþ.

taiga

Servislerde yüksek model satýlýk olur...
Düþük modeller zaten servise gitmez pek tamire,bakýma...
Hocam,
Siz en iyisi sahibinden.com daki tüm Ýstanbuldaki kafanýza yatan niva sahiplerini arayýn...
Galeri falan dolaþmayýn boþuna...
Zaten tüm satýlýklar bir þekilde sahibinden.com da yada araba.com da yer alýyor...
Bulun siteden kafanýza yatan nivalarý...
Tek tek arayýn sahiplerini...
Geldiðinizde o araçlarý görün...

idus

oda olabiir anca öyle yapýcam siteden bulup gidip yerinde göreyim. Bu arada ben model söylemedim servislere Sadece 2. el Niva varmý dedim.

Yevgeni

2. Nivayý almakta kararlýsýn, öyle anlaþýlýyor..

idus

Abi almam lazým... Kafaya koydum... birini eniþteme vericem. Onunda çok hoþuna gitti. :) :) :) Hatta Allah izin verirse biraz rahatlýyim 3 --4--5 inþallah. Ekibi kuracam kafaya koydum... Gerek iþim gereði gereksede doða sevgimden dolayý daðda bayýrdayým devamlý. Asýl uzmanlýðým kampçýlýk. Dað tepe kalmadý neredeyse gezmedik ve kalmadýk...:) :) :) 

seko

Alıntı yapılan: idus -  Kasım 14, 2007, 03:07:33
Abi almam lazým... Kafaya koydum... birini eniþteme vericem. Onunda çok hoþuna gitti. :) :) :) Hatta Allah izin verirse biraz rahatlýyim 3 --4--5 inþallah. Ekibi kuracam kafaya koydum... Gerek iþim gereði gereksede doða sevgimden dolayý daðda bayýrdayým devamlý. Asýl uzmanlýðým kampçýlýk. Dað tepe kalmadý neredeyse gezmedik ve kalmadýk...:) :) :) 

bu güne kadar ne ile geziyordun dað tepe?

idus

Yevgeni

Sesini hep sevmiþimdir bu tek silindirlerin..

idus

Valla Teksilindir sesi ve Niva sesi bir yanaaaaa.....:)
Dünya bir yana.... :)

seko

ok anladým
bende tanýrým tek silindir sesini
hele birde 2t ise ;D

altugodaman