BU LASTIGI KULLANAN ARKADAS VARMI ?

Başlatan tayfunara, Kasım 03, 2007, 05:37:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tayfunara

GOODYEAR HI-MILER XTRA GRIP
tayfun-1974-istanbul

seko

bildiðim kadarýyla yok ama bizim ok144 lerle hemen hemen ayný desen bu lastik.

fiyatý neymiþ.

Yevgeni

Öte yandan Türkiye'de yok bu lastik..

ERCO

OK lar super ben nejat beyýn arabasýyla ercoa yaylasýnda camurda debelendim gayet güzel bence OK lardan þaþmayýn
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

tayfunara

evet bende turkýye olmadýgýný gordum ama býr cýkmacýdan neredeyse 0 ayarýnda 2 adet buldum cýftýný 70 ytl ye aldým oldukca hesaplý oldu sanýrým:) yalnýz býraz camurluk uclarýný ezmemýz gerektý arazýde hafýf surtme yaptý bu lastýklerýn satýsý 0 olarak yok fakat bazý fabrýkasyon mýnýbus ve kamyonlarda oldugunu soledý bunlarý satanlar.
tayfun-1974-istanbul

taiga

Bu lastiðin ölçüleri 7.00/16 görünüyor, ki bu boyut nivalara çok büyük gelir...
OK144 leri 6.00/16 kullanýyoruz...
Sizin aldýðýnýzýn ölçüsü nedir?

ERCO

Alıntı yapılan: tayfunara -  Kasım 04, 2007, 04:58:49
evet bende turkýye olmadýgýný gordum ama býr cýkmacýdan neredeyse 0 ayarýnda 2 adet buldum cýftýný 70 ytl ye aldým oldukca hesaplý oldu sanýrým:) yalnýz býraz camurluk uclarýný ezmemýz gerektý arazýde hafýf surtme yaptý bu lastýklerýn satýsý 0 olarak yok fakat bazý fabrýkasyon mýnýbus ve kamyonlarda oldugunu soledý bunlarý satanlar.
arkaya mý takdýn onlarý arkadayse arkas yaylara birer takoz ekletir biraz daha yükselsin birdaha surtmez
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

tayfunara

evet arkalara taktým sag arka lastýk yatmalarda surttu, pazar gunu deneme sansým oldu camur ve cýmende oldukca ýyý yalnýz onlastýklerým cok kotu asfalt lastýgý oldugu gýbý bayagda kotu durumdalar o yuzden camur gecýslerýnde býraz da olsa zorlandým,ama olsun herseye ragmen guzeldý.onlere arkadan cýkan ok 144 lerý takmayý dusunuyorum ama býrtanesý cokk ýý durumda dýgerý sanký traslanmýs gýbý ortasý kabak yan dýslerý var sadece nasýl olur sýzce verým alabýlýrmýyým?
tayfun-1974-istanbul

Yevgeni

Alıntı yapılan: tayfunara -  Kasım 05, 2007, 10:01:10
.onlere arkadan cýkan ok 144 lerý takmayý dusunuyorum ama býrtanesý cokk ýý durumda dýgerý sanký traslanmýs gýbý ortasý kabak yan dýslerý var sadece nasýl olur sýzce verým alabýlýrmýyým?

En azýndan ayný akstaki lastiklerin ayný durumda, desende olmasýna dikkat edin. Mümkünse 4 lastik de ayný olsun..

tayfunara

Arkadaslar paylasmak ýstedým, býzým canavarlara aradýgýmýz taktýgmýz lastýkler aslýnda mýnýbus ve kamyonlarda kullanýlan kar ve camur lastýklerý buna ok 144 dahýl bu yuzden lastýkcýlere cýkma sorarken bence boyle sormakta fayda var jeep denýlýnce adamlarýn gozlerý acýlýyo býr anda fýyat 2-3 kat artýyo bu beným yasadýgým býr tecrube paylasmak ýstedým
tayfun-1974-istanbul

Yevgeni

Alıntı yapılan: tayfunara -  Kasım 06, 2007, 06:11:54
Arkadaslar paylasmak ýstedým, býzým canavarlara aradýgýmýz taktýgmýz lastýkler aslýnda mýnýbus ve kamyonlarda kullanýlan kar ve camur lastýklerý buna ok 144 dahýl bu yuzden lastýkcýlere cýkma sorarken bence boyle sormakta fayda var jeep denýlýnce adamlarýn gozlerý acýlýyo býr anda fýyat 2-3 kat artýyo bu beným yasadýgým býr tecrube paylasmak ýstedým

Aynen öyle. Hyundai Starex ile ayný ölçüde misal Niva lastikleri (205/75/15 gibi)..

bülent

ya arkadaþlar nivanýn jant ölçüsü 16 diðilmi

Yevgeni

reis28

en güzel lastikler ok144 ler gerisi yalan bide kestirdinmi oklarý deyme keyfne arazide camuru azaman daha iyi taliye ediyor
DURSUN USTA 05364629668

orsa