niva yeni model on koltuklara intiyacým var

Başlatan ERCO, Haziran 10, 2007, 12:32:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

evet arkadaþlar niva on koltuklara ihtiyacým var benim koltuklarý yeni lemek istiyorum bulabilirsem benimkilerinide bi ihtiyacý olana verebilirim benim koltuklarda bi sorun yok orj ama yeni modellerle yenilemek istiyom
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

efe

Abi lada kulübünde yarýþ koltuklarýndan vardý bi foruma bak istersen.Güzel görünüyo bizimkilerede uydurulur heralde. 350 ytl ymiþ.

akademic

ERCO

ben yeni model nivanýnkileri gibi istiyorum yarý koltu falan degil ..
akademic . ben bulabilirsem koltuklar senin bil,
www.guvenlada.com

MCC

ne oldu erco varmý yeni model koltuklardan, fiyatý ne ?
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

cihanhorasan

Erco usta ben yeni koltuklarda bi türlü rahat edemedim.Vites deðiþtirmek için uzanmak icab ediyor.Ben 91 nivada daha rahattým sanki oturuþ açýsýndan.Eðer biraz yatýk pozisyonda kullanmayý seviyorsan ya da benim gibi biraz göbekten dolayý mecburi yatýk kullanýyorsan çok rahat edemezsin bilesin.
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

ERCO

vala ben istiyorum abi yeni model koltuklardan temiz bulabilirsem hemen degiþtirecem
www.guvenlada.com

ERCO

www.guvenlada.com

MCC

takým deyince arka dahil mi oluyor ? sýrf önler mi ?

ERCO

www.guvenlada.com

Yevgeni

Benim sað ön koltuk da hafiften sola dönük. Hatta sol ön de saða meyilli. Niye anlamadým. Yolda giderken sað koltuktakiyle rahat rahat tavla bile oynayabilirim, o derece..

MCC

;D , benim de ayarlar haþat, sað koltukta hele hiçbirþey çalýþmadýðýndan oturan baston yutmuþ gibi oluyor.

Yevgeni

ERCO

ben benimkilerini bi elden gecirdim þimdilik bi sorun yok ama ilede yeni modellerinkini istiyorum
www.guvenlada.com

taiga

Bursa Özenal serviste 2007 model önde direðe girmiþ ve sigorta tarafýndan perte çýkmýþ bir niva var...

Ýçerisi pýrýl pýrýl...Aracýn ön ve alt kýsmý gitmiþ...

Yani koltuklara talip olabilir misiniz bilmiyorum aracý komple mi satarlar bir fikrim yok ama haberiniz olsun diye yazdým...