Sinan Deðirmeni / Saklýkent 26.12.2010

Başlatan niva07, Aralık 26, 2010, 11:14:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

niva07

Ani bir kararla ailecek gerçekleþtirdiðimiz gezimizden notlar ve görseller..

Sinan Deðirmeni'nden Saklýkent'e.. Ýþ makineleri yolda boru döþüyordu, 15-20 dakikalýk bekleme sonrasý yolumuza devam ettik.

Su geçiþi de çok keyifliydi..

Yollara sis hakimdi.. Kuru yol koþullarý sebebiyle yolda fazlaca otomobil ve piknik yapanlar vardý.

Saklýkent dumanlý daðlarý ve verdiði özgürlük duygusuyla bizleri kucakladý

Tübitak gözlemevi yolu ise ýssýzlýðýn ortasýnda bir adrenalin deposu gibiydi..
Bazen tekerler boþa dönüyordu, bazen de araç kafasýna göre yön deðiþtiriyordu.
Daðýn eþiðindeki kar birikintisi ise yüzey ile ayný hizada görünen derin bir tuzaktý esasýnda.

Kayak yapmayý bilmediðim için kayak pistlerini uzaktan izlemekle yetindim, belki baþlarýz ileride..

Çamurluk dodikleri, çamuru bir hayli engelliyor. Tüm eylemler sonucu araç halen temiz.. Çýkartsak mý ?

Günümüz kahve tadýnda geçti, aðýz tadýyla..

Sonra biraz kaþýndýk, otelin yanýbaþýndaki düzlüðe çýkýp kurtlarý dökelim dedik ve sol ön tekeri bir hayli derin karýn içinde patinaj yaparken bulduk.
Ýnip bir bakayým dedim, kapý açýlmadý.. Yolcu tarafýndan indim :)
Yanýmdaki dostuma hemen bir mini cooper bulmasý ricasýnda bulunarak beklemeye baþladým.

Saðolsun hemen bulmuþ bir mini.. Bugün bana yarýn sana kardeþ deyip kabul ettik yardýmýný..
Kurtarma macerasý birkaç saniye sürdü zaten, tadýna tam varamadýk, ben arabanýn içinde dejavu yaþadým.
Heralde ayna mahruti filan deðiþtirmiþti abimiz, sanki tereyaðýndan kýl çekti mübarek.
"Artikülasyonda çamurluk aðzýna sürtüyor mu lastikler ?" dedim, boþ baktý sanki gözleri..
Cevap da vermedi zaten, heralde þehiriçi çok yakýyor olsa gerek.. Morali bozuk belli..
Hem o zincir de ne oluyor, ben de sürerim zincirle.

Ailecek geçirdiðimiz keyifli günü, günbatýmýný izledikten sonra noktalayarak dönüþ yoluna koyulduk..

Yüksek çözünürlükte indirmek için link (39 mb) : http://tiny.cc/oeko5

mulker

iþte buuuuuuu . Keyif almak budur iþte .Tekerþne taþ deymesin celim

niva07

Eyvallah Murat Aðabey, sen benden geri kalmamýþsýn haftasonu.. Ben yaptým 110 sen yaptýn 450 kilometre.. Ben de çok merak ediyorum sizin resimleri.

colins

Saðolsun hemen bulmuþ bir mini.. Bugün bana yarýn sana kardeþ deyip kabul ettik yardýmýný..
Kurtarma macerasý birkaç saniye sürdü zaten, tadýna tam varamadýk, ben arabanýn içinde dejavu yaþadým.
Heralde ayna mahruti filan deðiþtirmiþti abimiz, sanki tereyaðýndan kýl çekti mübarek.
"Artikülasyonda çamurluk aðzýna sürtüyor mu lastikler ?" dedim, boþ baktý sanki gözleri..
Cevap da vermedi zaten, heralde þehiriçi çok yakýyor olsa gerek.. Morali bozuk belli..
Hem o zincir de ne oluyor, ben de sürerim zincirle.

Bitttiiimmmm valla süperrr ;D

niva07

Alıntı yapılan: colins -  Aralık 27, 2010, 11:43:22
Bitttiiimmmm valla süperrr ;D

Ben de yazarken gözlerimden yaþ geldi :D Oyuncak araba gibi kaldýk yanýnda. Hani þu majorette'ler vardýr bilir misiniz, kapýlarý açýlan.. :D

akýn61

elinize saðlýk süpper olmuþ herþeyiyle
Bize her yer TrabzoN

niva07