lada niva elektronik ateþlemeye nasýl çevrilir

Başlatan murat067, Nisan 12, 2010, 11:54:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murat067

selam ustalar yardýmýnýza ihtiyacým varr...
aracýmý elektronik ateþlemeye çevirmek istiyorum fakat hangi parçalarýn deiþmesi gerekli bilmiyorum....
bu parçalarýn isimlerini ve bana temin edebileceðim birilerini bilenler varsa lütfen yardým edin...
saygýlarýmlaa...
niva kaçamak aþka benzer...

avci_kerem

muAKKAK .. istanbulda cevirmek için gereken herþeyi bulabilirsin .. komple distiributor ufak bi ateþleme beyini .. belki devamýda vardýr .. ustalar yardýmcý olacaktýr ..
sariyer __ kýyýköy -----  >>  arasý

reis28

nivanýn elektronik eteþleme için gerekli malzemelerini niva parcacýlarýndan kolaylýkla temin ede bilirsiniz montajý cok basit
DURSUN USTA 05364629668

GÜVEN OTO LADA

Plyatinli lada niva araçlarý elektronik ateþlemeye çevirmek için gerekli yedek parçalarýn isimleri;
elektronik distibutör kople
ateþleme unitesi
ateþleme tesisatý
ekonomizer
elektronik bobin
GÜVEN OTO LADA SEFAKÖY / ÝSTANBUL

murat067

diff-lock86

gerekli açýklama yapýlmýþ ama konuyla alakalý Cenker abinin de bi topiði vardý linkini bulunca eklerim
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

feyzullah

benim arac 94 model tofaþ yaktým  fazla tadilat yok yeni modeller çok karýþýk  tesisat falan bence eski modellere olmaz

k. yusuf

eski nivalara yeni nivanýn ateþleme sistemi oluyor. komple 160 tl ye almýþtým.

montaj ile ilgili cenker bey oldukça yardýmcý oldu. bu hali ile 6 yaþýnda bir çocuk bile yapabilir montajýný ;)

http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=2296.0

murat067

çok teþekkür ederim yardýmlarýnýz çok deðerli benim için.....

en kýsa zamanda uygulayýp neticeyi buraya yazýcamö saygýlarýmla... :)

genco

Aracim 93 model.elektronik ateslemeye cevirdigimde ne gibi artým olur.tesekkurler

bkerti

En önemlisi benim gýbý pýsmanlarý oynamazsýn. May Day mayda baþlýðýna bakarsanýz orada durumumuz ortada. Platin ayrý meksefe ugrasmassýnýz. Ve para olarak ne tutarsa tutsun daha ekonomik. Ben daha yeni ateþleme sistemini yenýlemýs olmama ragmen havalar biraz açsýn ilk ýs elektronik ateþlemeye geçecegým.

Harun

bkerti

Malzemeleri alip elektronik ateþleme yapmaya karar verdim. Kendim yapmak istiyorum ama nasýl? Ayrýntýlý fotolu döküman var mý bir yerlerde? Eski ateþlemeyi söksem neyi nereye baðlayacaðým ?

Harun

Alıntı yapılan: bkerti -  Şubat 11, 2015, 02:06:14
Malzemeleri alip elektronik ateþleme yapmaya karar verdim. Kendim yapmak istiyorum ama nasýl? Ayrýntýlý fotolu döküman var mý bir yerlerde? Eski ateþlemeyi söksem neyi nereye baðlayacaðým ?

Aynen Bayram çevir kurtul...

bkerti

Valla Harun abi bende kurtulayým forumda kurtulsun :) :) Benden daha saçma araç bakýmý yapan yoktur heralde forumda :)