Antalya yýllýk izin görselleri

Başlatan aydinaydogan, Ağustos 13, 2015, 10:59:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aydinaydogan

Arkadaþlar merhaba, yýllýk iznimi geçen sene Bodrum (bodrum içinde ayrý konu açmýþtým), bu sene Antalya'da geçirdim. Bu sene 10 gün içinde toplam 2.400 km yol yaptým Niva'm týk demedi. 40 derece sýcak mýcak hem bize hem arabaya výzz geldi. Portbagaj full, arka full, araçta 4 yetiþkin 1 çocuk beklediðimden iyi performans sergilemesi ile beni yine kendisine hayran býraktý bu meret. Çok basmadým ama bazen 120 gördüm. Ortalama 90-110 arasý hiç sýkýþtýrmadan geniþ geniþ gittim geldim. Kýsaca inanýlmaz keyifli idi. Yediðim içtiðim benim olsun gördüðümü anlatayým paylaþayým mantýðý ile konuyu açýyorum. Bir kaç görsel ve video paylaþýmým olacak. Umarým hoþunuza gider. Zaten bu görselleri de sizinle paylaþmak amacý ile çektim.

aydinaydogan

Resim ve video yüklemek uzun sürdü gece. Beklerkende uyumuþum :) bu gün hallediyorum.

Harun

maþallah Niva'ya Aydýn Abi,
görselleri takipteyim

aydinaydogan

Evet ufaktan baþlayalým tabi müsadinizle önce yolculuðun kahramanýný paylaþayým  :D (kekova gidiþ dönüþ esnasýnda )

aydinaydogan

Dönüþ yolu Beydaðlarý Arif mevkii

aydinaydogan

Yollardaki çeþitli doðal güzellikler.....

aydinaydogan

Goproo kamera ile araç içi çekimim...

Yalnýz bu video ekleme iþini yapamýyorum bir türlü.

aydinaydogan

Ve sonunda Kekova ve Kaleköy gezisi görselleri .En sona da büyük sürprizim var :)

Giriþte hoþgeldiniz diyen köy sakini..

aydinaydogan

aydinaydogan

aydinaydogan

Son olarak sürprizim var demiþtim. Bilmiyorum merak edeniniz oldu mu ? :)  Þnorkelle yüzerken nesli tükenmek üzere olup, koruma altýndaki bir Caretta Caretta kamplumbaðasýný doðal ortamýnda görme þansým oldu. Çok þanslý hissettim kendimi ve allahtan o esnada Gopro elimde idi. Çok heyecanlanarak kayda baþladým. Biraz derin olduðu için görüntü çok net deðil. Ama benim için muhteþem bir deneyimdi. Nedense bu canlýlar beni buluyor 2 sene öncede kemerde Köpak balýðý görmüþtüm. (ufak biþeydi)
Moderatör abi þu benim videolarý sen düzenleyiverde siteden izlensin.

https://www.youtube.com/watch?v=U9aQJyY7Da8