siboplar yað kaçýyor

Başlatan engin, Aralık 10, 2007, 05:45:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

engin

merhabalar
99 tek nokta enjosiyonlu bir nivaya sahibim.Geçenlerde arcým kendini kendi kendi boðdu ,bujiler deðiþti bir sorun çýkarmadý bu olaydan bir ay sonra servise götürdüm bir makinaya baðlandý bir arýza gözükmedi ancak bujileri tekrar sökülünce bujilerin kömür gibi olduðu gördüler ve siboplarýn yað kaçýrdýðýný söylediler .300 ytl gibi bir masraf olduðu ortaya çýktý .Anlayan arkadaþlardan ricam bu durum nedir ? ciddi bir mesele gibi geldi bana bide daha ucuza yaptýrabilirmiyim?
yardýmlar için þimdididen teþekkürler.
not Ankaradayým

06niva

araca nerde baktýrýyorsunuz acaba?

engin

ERCO

rakam dogrudur þayet arýza sýboblardansa yani sibob lastikleri ýsýdan dolayý kavrulmuþdur ve yagý sibob kovanlarýndan aþaya indirýyordur  bu arada aracýnýz kac bin km de  ve lpg limi  siboblar ve yoluklarý degiþecekse rakam dogrudur ama sadece sibob lastýkleriyle halolursa o rakam fazla. saygýlar
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

engin

147000 de lpg yok ama taktýrýcam malum benzin fiyatlarý

ERCO

ee normal demekki yag kacýrmasý acýlmýþken sibob ve kovanlartýný da yenileyýn olsun bitsin
www.guvenlada.com

emre_ozk

Alıntı yapılan: ERCO -  Aralık 11, 2007, 12:35:56
rakam dogrudur þayet arýza sýboblardansa yani sibob lastikleri ýsýdan dolayý kavrulmuþdur ve yagý sibob kovanlarýndan aþaya indirýyordur  bu arada aracýnýz kac bin km de  ve lpg limi  siboblar ve yoluklarý degiþecekse rakam dogrudur ama sadece sibob lastýkleriyle halolursa o rakam fazla. saygýlar
ustam bende 3 ay önce silindir kapaðý çatladý deðiþtim ondan sonra hiç sibop ayarýna gitmedi götürmem lazým mý sizce.. tþkler
Emre özkaradeniz
Ýzmit

ERCO

bi silindir kapak sýkýlýk kontrolu yapýlýp sibob ayarýda kontrol olsa daha iyi olur .saygýlar
www.guvenlada.com

engin

cvp için teþekkürler ercan usta