1-2 Mayýs'dan Fotoðraflar

Başlatan bymuammer, Mayıs 03, 2010, 03:33:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bymuammer

Elazýðda 3 niva olduk abiler.
Cumartesi 2 niva stres atmak için biraz þehirden uzaklaþtýk iþte fotoðraflar...

Pazar günüde tek takýldým...

Co-pilotum Yeðenim geleceðin off-roadcýsý :)

Yevgeni

suat

Gakgom manzara harika yeni bir yer keþfetmiþsin mikemmel :) neler kaçýrmýþým keþke köy e gitmeyi bir hafta sonraya ertelesydim

bymuammer

abi denedim de harika arazide ama asfaltta eziyet gibi. Sanki arabanýn her bi yerinden ses geliyor. Acayip bir uðultu var :D alýþacaz artýk yapacak biþey yok. Ama gerçekten fark çok benim lastiklerle çamurluðu çok nadir sürtüyor önceki lastikler geniþti bayaðý. hem sanki birazda kývraklýk kazandý gibime geliyor :D

bymuammer

valla bu rotayý sizin için çizmiþtim ama gelmeyince tek takýldým kadir abide aramýþ ama tlf yeðenim uðraþýyordu ne yapmýþ bilmiyorum görmedim çaðrýsýný. O yüzden neresi olduðunu yazmadým gidince görürsünüz :)

kadir2977

güzel fotoðraflar çekilmiþsin  ben sana sorarým bensiz sen nasýl gidersin oralara neyse haftaya telafi edecez inþallah ..

bymuammer

abi ne yaparsýn bende sizden ses çýkmadý diye tek gittim ama biraz önce baktýmda saat 10:34 de aramýþssýn abi kusura bakma haftaya inþ :)

suat

Kadir abe selamlar bu hafta güzel bir gezi yapalým pýlýmýzý pýrtýmýzý toplayýp gidelim ne dersin?

suat

Gakgom Muammer bu rotayý bi gönderiver abi etme eleme gadan olam bi bahak hele bura nere yoksa gelmem tehdit edim :)

kadir2977

.hafta sonu inşallah bir pıroblem çıkmasa gidelimm bu hafta kurtlarımı dökemedimm ..

bymuammer

abi kusura bakma yemezler eðer bu pazar gelirseniz görürsünüz :)

kadir2977

ben orasýný çýkartacam gibi ama emin deðilim .

bymuammer

abi hayatta çýkartamazsýnýz :) boþuna uðraþmayýn :)

suat

Gidelim abi, ya katipoðlu yada alabalýk alalým güzel bi mangal yapalým. bu arada kadir abide katýldý aramýza bu off road virisünü bulaþtýracak baþka kiþileri taramamýz lazým ben bir kiþi daha tanýyorum (benim keçiyi aldýðým kardeþim)onunda kulaðýna bi üfleyeyim ne dersiniz arkadaþlar?

bymuammer