Elazýð Tekevler 10.01.2010

Başlatan bymuammer, Ocak 12, 2010, 07:22:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

mevsimlerde bi gariplik var gerçekten de

devlet meteoroloji sitesinde günün fotoðraflerý bölümü var (aslýnda bizim de etkinliklerde çektiðimiz fotolarý gönderebiliriz)

bu bölümde 2008/2009 yýllarýnda bu günlerde çekilip gönderilen resimlerde kar eksik deðil ???

http://www.dmi.gov.tr/site/gorsel-gunun-fotografi.aspx

dora

Alıntı yapılan: bymuammer -  Ocak 13, 2010, 11:37:22
abi evet benim keçinin papuçlarý yeni kara deðdi. gps nin verdiði rakým 1600 ve 1800 civarlarýndaydý. acayip bir iklim deðiþikliði var ve halen þehir merkezinde hiçbirþey yok. þehir merkezinin rakýmý 1100 mt 4 km uzaklýk harput 1300 mt civarý ama halen kar yok var gerisini sen düþün abi...

Bilgi için saðolasýn umarým tez zamanda iklimler normale döner.
Niva 1041-firefly-Atlantis

dora

Alıntı yapılan: Harun -  Ocak 13, 2010, 11:43:52
mevsimlerde bi gariplik var gerçekten de

devlet meteoroloji sitesinde günün fotoðraflerý bölümü var (aslýnda bizim de etkinliklerde çektiðimiz fotolarý gönderebiliriz)

bu bölümde 2008/2009 yýllarýnda bu günlerde çekilip gönderilen resimlerde kar eksik deðil ???

http://www.dmi.gov.tr/site/gorsel-gunun-fotografi.aspx

Böyle bir foto olayýndan haberim yoktu öðrenmiþ oldum saðolasýn.

bymuammer

umarým abi ama hiç zannetmiyorum her geçen yýl bi önceki yýlý aratýyor maalesef...

bymuammer

teþekkür harun abi ben hergün meteorolojinin sitesine bakýyordum ama bunu yeni gördüm teþekkürler...

Harun

Rica ederim arkadaþlar

eminim ki bizim etkinliklerden saðlam malzeme çýkar bu bölüme,

özellikle Dora senin gezilerden...

NÝVA69

Bu hikaye Van Gölü/Akdamar/Ah Tamara adasý içinde anlatýlýr aynýsý... tþk.

2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

dora

Alıntı yapılan: Harun -  Ocak 13, 2010, 12:03:41
Rica ederim arkadaþlar

eminim ki bizim etkinliklerden saðlam malzeme çýkar bu bölüme,

özellikle Dora senin gezilerden...

Böyle düþündüðün için teþekkür  ederim.2 þubatta yýllýk izne çýkýyorum 16 gün önce Erciyes sonra Hasan daðý planlýyorum bakalým zirvelerden ne kareler çýkacak.

Harun

Þubat ortasýna görsel ziyafet var desene forumda. :)

suat

Tüm herkese saygý ve sevgiler. Adým suat. ELAZIÐ dan Muammer arkadaþýmla birlikte ELAZIÐ ve çevresi gezisinde birlikte yol arkadaþlýðý yaptýðým kiþi olarak, kendisini tanýdýðým ve arkadaþlýk ettiðim için kendisine teþekkürlerimi bildiririm.Ýnþallah bundan sonra birlikte, coðrafyamýzý görmek isteyipte göremeyen siz sevgili dostlarýmýza, mümkün mertebe teknolojinini imkanlarýndan faydalanarak ulaþtýrmaya çalýþacaz.Herkese sevgi ve saygýlarýmla

yusuf

bymuammer

Ortak bulduðuna sevindim.

Artýk gps datalarýný bize iletme zamaný geldi. Sen yolla ben anaiz edip geri göndereyim. Böylece sisteme alýþmýþ olursun.

Yevgeni

burakbudak

fotolarý görünce memleketimi özlemiþim onu hissettim. çok güzel kareler.

suat

bymuammer

Alıntı yapılan: yusuf -  Ocak 16, 2010, 04:06:58
bymuammer

Ortak bulduðuna sevindim.

Artýk gps datalarýný bize iletme zamaný geldi. Sen yolla ben anaiz edip geri göndereyim. Böylece sisteme alýþmýþ olursun.

teþekkür ederim yusuf abi.

ama tam olarak kullanamýyorum þuan bilg. virüs bulaþmýþtý ve tekrar yükledim ama serialda bir sorun yaþadým. ama en kýsa sürede çözüp bundan sonrakileri göndereyim abi. birde sesli yönlendirmeyi türkçeye çevirebiliyormuyuz ?