SATILIK ARAÇ KRÝTERLERÝNE DAÝR

Başlatan Tolga, Mayıs 26, 2009, 11:32:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

egeli

ilginiz için teþekkür ederim Mehmet ve Harun ustalarým.
Mehmet ustam bütçem 10 bin civarý þimdilik dediginiz gibi 95 ve üzeri bakaçaðým bundan sonra.
sayýn Harun ustam dediginiz gibi forumu inceleyerek cok þey ögreneceðimden eminim tekrar saðolun .

mehmet22

Alıntı yapılan: egeli -  Şubat 11, 2012, 04:17:01
ilginiz için teþekkür ederim Mehmet ve Harun ustalarým.
Mehmet ustam bütçem 10 bin civarý þimdilik dediginiz gibi 95 ve üzeri bakaçaðým bundan sonra.
sayýn Harun ustam dediginiz gibi forumu inceleyerek cok þey ögreneceðimden eminim tekrar saðolun .
Dostum.. düþündügün limitler civarlarýn a    1995      2000 -2001  civarlarý bir niva bulabileceginizi tahmin ediyorum  tabi bu fiyat özellik;  yapýlý olmasý ve temizlik gibi þeylerle  fiyat icin  farklýlýklar  gösterecektir þimdiden hayýrlýsý olsun dilerim temiz ve kafana yatan nivayý bulursun...
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

egeli

Saðol ustam umarým bulabilirim kafama ve cebime göre bi keçi. :)

Maestro

Arkadaþlar.....  bende 95 ve üzeri arýyorum.. ( arabam var  hobi aracý bakýyorum ) þu an için ayýrdýgým bütçe    8500..  bilginiz olsun..önceki  93 Niva mý alýrken ortamý bilmiyordum..  ucuz aldýk ama toplatmaya ne maçam elverdi nede zamaným   bu paraya çok Niva buldum..  ama  hepsi masraflý...   bakalým bakalým  ne olacak..   hem ucuz olsun diyoruz  hem kaliteli olsun diyoruz..  öyle 3 kuruþa köfte yok ama...  '' cukka durumlarý yokmu ah o cukka durumlarý ''

mehmet22

saygý deðer abim malesef 3 kuruþa 5 köfte bulmak cok zor 3 kuruþa ya 5 köfte vermiyorlar yada verirlerse köfteye tavuk eti ilave ediyorlar..inþallah düzgün sorunsuz bir niva bulabilirsin birazcýk daða cukkaný zorla istersenn daða yüksek modeller bulursun derim..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

rasta

O FÝYATlara foçada vardý anýnda satýldý,beklemek lazým ara ara çýkýyor ama genelde yüksek tutuyorlar fiyatlarý ve mevsimsel olarakta bir artýþ var.
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Maestro

Foça daki   ilaný gördügümde saat gece nin 01  iydi..( gece vardiyasýnda idim )   o saatte telefon etmedim,  araþtýrdým  Satan vatandaþ bir arkadaþýmýn arkadaþý çýktý üstelik.. sabah iþ çýkýþý 08 de ilanda    Satýldý yazýyordu   ???      bu iþler nasip meselesi.. bizede bir indirim günleri denk gelir elbette..

hknrsllr

Merhaba arkadaslar sitenize yeni üye oldum. Ýzmirden yazýyorum. 2011 model bir niva almak istiyorum arac serviste 70bin km de. Kazasi kayitlarda gozukmuyor. Araç servisin kendi araci. Zevk icin heryerini özenle elden gecirdiklerini soyluyolar. Fiyat sanirim 20 ile 25 bin arasinda anlasicaz. Araci bir guvenlik þirketi satmis servise. Offroad icin hic kullanilmamis. Az miktarda çurukleri var. Taban saçlarina bakmadim yarin bakicam. Aracta cift fan sogutma sistemi var bu ozelligin daha onceki modellerde olmadigini soyluyolar. Bu araci en cok yazin kullanicam.o yuzden hararet problemi olmamalý.izmirde bildiginiz bu aractan iyi anlayan bi arkadasimiz varmidir? Ekspertiz de olabilir. Simdiden soyleyeyim araniza katilmayi cok istiyorum ve bolca sorum olacak. Cevap veren vermeyen herkese teþekkur ederim þimdiden.  :)

Harun

Aramiza hosgeldiniz,
Sarnic'da Güven Oto var,
Ercan usta (ERCO) bizim de uyemiz...

hknrsllr

Tesekkur ederim. Ercan ustayý yazdim bi kenar mutlaka gidicem.
Bu arada 2011 dedikleri araç 2010 cikti muayenesi geçmiþ aracýn.ya yetkili servisde yalan söylüyosa biz nasýl hayal kurucaz umut beslicez abiler!!  :-[

Niva67

Forum' a hoþ geldiniz.. :)

Alıntı yapılan: hknrsllr -  Ocak 04, 2016, 02:36:45
Alıntı yapılan: hknrsllr -  Ocak 04, 2016, 02:36:45,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Bu arada 2011 dedikleri araç 2010 cikti muayenesi geçmiþ aracýn.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Dakika: 1, gol: 1 !.. :(

Bu piyasada, satýcý yalanlarý havada uçuþuyor!.. :(

Admin arkadaþýmýz Harun Bey' in tavsiyesine uyun..

Forum üyelerinden ERCO (Ercan Usta)' ya yakýn olmanýz, büyük avantaj.

Ona danýþmadan NIVA almayýn.. Yakýnýmda olsa, ondan baþkasýna el sürdürmezdim aracýma..

Ama, maalesef arada yüzlerce kilometre var!..

''Az yalan söyleyen'' bir satýcýya denk gelmeniz dileklerimle!.. :)

hknrsllr

Çok tesekkur ederim niva67 ins az yalan soyleyen birine denk gelirim dediginz gibi
2. El arac alimi kinder süprizden sadece biraz daha hallice oluyomus bunu oðrendim. 0 ý gelse paraya kiyp 0 ýný alicam ama oda yok. Kaldik milletin yalanlarina. Ercan usta bana arabayla 20 dk ka mesafede en azindan burda þansliyim diye avunup hayallerimi cope atmiyorum. Ýzmir yakinlarina nivaturkiye olarak gelirseniz mutlaka sizleri gormeye calisicam. Ve tabi nivalarida. O sirada aracim olsun olmsin farketmez araninzda olmak benim icin cok keyifli :D