TATÝL PLANLARI

Başlatan ****OZGUR****, Temmuz 11, 2012, 01:46:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

****OZGUR****

Abi oraya gidince saðdan soldan faydalanýrým artýk  ;D Kafilenin arasýna sýzýp dinlerim  ;)
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

kocaali

tadýný çýkar hocam, detaylar mekanlar þartlar çok önemli deðil, sonuçta hepimiz birkaç günlük tatiller için çalýþýyoruz bütün yýl boyunca.. þimdiden iyi eðlenceler..
No mud, no fun...

kocaali

benim tatil bugün baþladý; oglen Fethiye'den bindik tekneye, ilk once Boncuklu Koyu'na gittik, birkaç saat yüzme molasý verdik.. akabinde Tarzan Koyu'na geldik, bu gece buradayýz, sabah erkenden Göcek tarafýna hareket...

No mud, no fun...

kocaali

Özgür nerelerdesin, naaptýn tatil olayýný, gidebildin mi Çanakkale'ye??
No mud, no fun...

kocaali

benim tatilin ilk parçasý bitti; dünden beri çalýþýyorum yine.. ama iyi geldi Göcek'in tertemiz masmavi sularýnda uzun uzun yüzmek..

aþaðýda tekne ile izlediðimiz rotanýn büyük bir kýsmýný görebilirsiniz; detay isteyenler olursa koylarýn isimlerini, fotoðraflarý ve iz kayýtlarýný paylaþabilirim... fýrsat bulduðumda daha detaylý bir yazý yazmayý düþünüyorum ama nasip, yoðunluktan kurtulmam lazým evvela..

No mud, no fun...

Harun

Mehmet hoþgeldin,
paþportluk bir yere uðradýnýz mý,yoksa ülkemiz karasularýnda mýydýnýz.

ben de kýsa bir tatil (Ýstanbul'da týkýlýp kalýnan tatil ???) ardýndan dün baþladým,hemi de yeni bir tükkana,sudan çýkmýþ balýk misali kývranýyoruz ;D

kocaali

Alıntı yapılan: Harun -  Temmuz 24, 2012, 08:20:58
Mehmet hoþgeldin,
paþportluk bir yere uðradýnýz mý,yoksa ülkemiz karasularýnda mýydýnýz.

ben de kýsa bir tatil (Ýstanbul'da týkýlýp kalýnan tatil ???) ardýndan dün baþladým,hemi de yeni bir tükkana,sudan çýkmýþ balýk misali kývranýyoruz ;D

alayý memleketimizin karasularýnda, yabana gitmedik, koylar yakýn yakýn zaten, birkaç km mesafedeler birbirlerine..

kolay gelsin üstad sana da, tatilden dönünce adaptasyon ciddi zor :)
No mud, no fun...

kocaali

bu arada Özgür'den haberi olan var mý, 23 Temuuz'dan beri girmemiþ foruma.. 1 hafta izin aldým dediydi ama hala tatilde midir acaba???
No mud, no fun...