Ankara Tayfasý Buluþmasý - Mühye

Başlatan impeesa, Kasım 12, 2010, 02:23:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MuZiP_06

Yu karda kaner ustanýn yaptýgý su  beyaz araç tam benim istedigim araç.Onun dýsýnda birtane daha göstereyim durun;

yukardaki kýrmýzý araçda cok güzel;

Ve bu üstteki beyaz lada.Aslýnda þu  enson resimdeki beyaz lada tam benim istediðim lada olmus.Hem aracýn sahibide avcý sanýrým benimgibi.EE nediyorsunuz arkadaþlar cok iþ bekliyormu beni böyle bir lada ya sahip olmak için?
  BU ARADA SONUNDA FOTOÐRAF EKLEYE BÝLDÝM :)

MuZiP_06

BU DA benden ANKARA tayfasý cafede bulusma.

yusuf

Selam

Salý akþam Ankara'dayým.

Vakit bulabilirsem, sizinde vaktiniz olursa bir çayýnýzý içmek isterim.

wastiee

Alıntı yapılan: mka.mka -  Kasım 12, 2010, 04:02:39
... ve her 10 dk lik þarjla 2,5-3 km :D Peki ne yaptýn deðiþtirdinmi alternatörü
sadece o bakýr halkalý plastik kýlýflý kýsým deðiþtirildi baþka bir parçayla, þimdi þarjýmýn az olmasý dýþýnda bir sorun kalmadý :)
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

impeesa

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 12, 2010, 02:56:47
Bu ilk gezi ile birlikte artýk var Ankara alt bölümü..

NivaTR yöneticilerinin bu inceliði için teþekkür ederim :) birde stickerlarýmýz olsa, gittik gezenbilir taktýk .
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Alıntı yapılan: MuZiP_06 -  Kasım 12, 2010, 07:15:36
BU DA benden ANKARA tayfasý cafede bulusma.

:) Hürkan Heyecanýný anlýyorum, En güzelinden yapacaðýz sana bir keçi. evet gösterdiklerin güzel araçlar lakin sana öncelikle düzgün bir keçi bulacaðýz. Görüntü ikinci planda kalsýn þimdilik, hepsini yaparýz. Kafana takma ;) Bende de var bir arþiv veririm sana oradanda beðenirsin :)
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 12, 2010, 02:58:05
Bu arada gece, cigaralý kameraman þahane duman efekti veriyor..

Keçiyi yükselteyimmi çamurluklarý mý traþlatayým derken bizim Kameraman efkarlandý :)
"Nivan varsa yolun var!"

yusuf

Bende son 4 adet niva tr sickeri var. Adres verin göndereyim size.

impeesa

Alıntı yapılan: wastiee -  Kasım 12, 2010, 08:30:23
sadece o bakýr halkalý plastik kýlýflý kýsým deðiþtirildi baþka bir parçayla, þimdi þarjýmýn az olmasý dýþýnda bir sorun kalmadý :)

çok sevindim Kerem artýk bayram sonrasý yine bir tur atarýz. Ayrýca benim titremenin sebebi bu gün ortaya çýktý, 4 teker balansa girdi sorun bitti. Herbir tekere neredeyse yarýmþar kilo kurþun taktýlar :) Çok daha rahatým þimdi. Arkaya traktör farý taktýrdým. Egzost susturucusu 2 adetti ve eskiydi. 2 sinide attým  1 tane taktýrdým. Ses biraz arttý ama iyi oldu.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Alıntı yapılan: yusuf -  Kasım 12, 2010, 07:55:19
Selam

Salý akþam Ankara'dayým.

Vakit bulabilirsem, sizinde vaktiniz olursa bir çayýnýzý içmek isterim.

Baþýmýzýn üzerinde yeriniz var, çayý yemekten sonra içeriz. Bayramýn 1. günü olduðundan akþam saatlerinde görüþmemizin bir mahsuru olurmu? malum kurbandý, el öpmeydi derken gün içinde pek zaman olmaz?
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Alıntı yapılan: yusuf -  Kasım 12, 2010, 10:18:20
Bende son 4 adet niva tr sickeri var. Adres verin göndereyim size.

Ýþte bu muhteþem bir þey :) özelden yazýyorum adresi. Çok teþekkür ederim.
"Nivan varsa yolun var!"

wastiee

yusuf abi ben de bayramda Ýstanbul'dayým :)

wastiee

umut fazla sevinme o balans aðýrlýklarý fazla kalmaz OK'lar üzerinde :) traktör farlý halinin fotoðrafý var mý merak ettim?

impeesa

Alıntı yapılan: wastiee -  Kasım 12, 2010, 10:52:56
umut fazla sevinme o balans aðýrlýklarý fazla kalmaz OK'lar üzerinde :) traktör farlý halinin fotoðrafý var mý merak ettim?

:) þu bayramda gezdirsin benide, sonra dökülürlersede dökülsünler :) Akþam olmuþtu çekmedim fotoðraf. Yarýn bir kaç tane çekip koyayým. seninkinin aynýsý diyebilirim. 55 watt ampulu var. Röle takmadýk.
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

Alıntı yapılan: impeesa -  Kasım 12, 2010, 10:16:10
Keçiyi yükselteyimmi çamurluklarý mý traþlatayým derken bizim Kameraman efkarlandý :)
He yaa lastikler çamurluða sürttükçe benim içim gitti de ondan efkarlandým :)Umut senin araba düzeldikçe ben senden fazla seviniyorum emin ol Bu arada Hürkan beðendiðin niva resimleri içine binimki yok onu anlayamadým :p Yusuf bey umarým görüþebiliriz.