yeni symbol 45 litre mazotla 1700 km yapýyormuþ

Başlatan akademic, Eylül 26, 2008, 10:52:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVA69

Alıntı yapılan: kocaali -  Kasım 08, 2008, 11:23:31
benim 2lt 155bg alfa ile 2 yýllýk ortalamam km'de 31krþ. benzine verdiðim her parayý ve onunla kaç km yaptýðýmý kaydediyorum, ortalama bu çýkýyor.. clio tüketim konusunda cidden iddialý.. ama geniþ arabaya alýþýnca biraz ufak geliyor..

Sýralý Ýtalyan sistem ve mümkünse simit LPG taktýr derim... %40 civarý tasarrufun olur. Çevreciliðin de cabasý...
Dost tavsiyesi :)
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

Harun

Alıntı yapılan: NÝVA69 -  Kasım 18, 2008, 03:28:28
Sýralý Ýtalyan sistem ve mümkünse simit LPG taktýr derim... %40 civarý tasarrufun olur. Çevreciliðin de cabasý...
Dost tavsiyesi :)

Lada yeni modeller için Stefanelli diye Italyan bir firmayla anlaþmýþ LPG kiti için.

Lakin bu markadan memnuniyet/memnuniyetsizlik durumu çok ortada yani 50-50.

nette biraz bakýndým da.

NÝVA69

Ben de de Ýtalyan Landi var ve çok memnunum...
Keþke fabrikesyon orjinal LPG'li araçlar-Nivalar üretilse de tank-bagaj sorunu olmasa.

Mesela Nivanýn orjinal 42 litrelik benzin deposu yerine 30 litre benzin 30 litre Lpg deposu olsa :)
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

emre_ozk

Alıntı yapılan: hcikler -  Kasım 18, 2008, 03:35:57
Lada yeni modeller için Stefanelli diye Italyan bir firmayla anlaþmýþ LPG kiti için.

Lakin bu markadan memnuniyet/memnuniyetsizlik durumu çok ortada yani 50-50.

nette biraz bakýndým da.

bizim aldýðýmýz araçtada Stefanelli var þimdilik biþe yok gibi..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Harun

Marka iyi marka aslýnda lakin birkaç forumda binek araçlarda bu markayý kullananlar tartýþýyordu.

kimi memnun kimi deðil.

ben de ilerde nasip olur da alýrsam bir niva diye araþtýrdým biraz.

emre_ozk

Alıntı yapılan: hcikler -  Kasım 18, 2008, 05:00:40
Marka iyi marka aslýnda lakin birkaç forumda binek araçlarda bu markayý kullananlar tartýþýyordu.

kimi memnun kimi deðil.

ben de ilerde nasip olur da alýrsam bir niva diye araþtýrdým biraz.

aslýnda þöyle bir durum var inþallah baþýmýza gelmez aldýðýmýz kiþinin bize söyledikleri bu tüpe bilgisayar ile ayar yapýlýyormuþ bilgisayarda Stefanellinin yazýlýmý yüklü olmasý gerekiyormuþ koskoca bursada 1 kiþi yapýyormuþ ayarý öyle dedi bana izmitte ayar yaptýrabilrmiyim blmiyorum..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Harun

forumda rastladýðým konulardan biri de oydu.

bazý firmalar stefanelli takmayý býrakýyormuþ araç sahipleri de maðdur oluyormuþ bu sebeple.

çelik motor sitesinden alýntýdýr...

Stefenalli markasý, Çelik Motor güvencesi ve yaygýn Çelik Motor bayi aðý üzerinden ve % 100 orijinal ekipman kullanýlarak satýþa sunulacaktýr. Çelik Motor, LPG pazarýnda kurumsal ve güçlü yapýsýyla ayrý bir pencere açacak ve müþteri beklentilerini daha üst düzey bir hizmet anlayýþý ve güvenli ürün ile karþýlayacaktýr.

sanýrým bu sayede Çelik Motor bi anlamda Stefanelli bayii gibi olacak

emre_ozk

Alıntı yapılan: hcikler -  Kasım 18, 2008, 06:03:08
forumda rastladýðým konulardan biri de oydu.

bazý firmalar stefanelli takmayý býrakýyormuþ araç sahipleri de maðdur oluyormuþ bu sebeple.

çelik motor sitesinden alýntýdýr...

Stefenalli markasý, Çelik Motor güvencesi ve yaygýn Çelik Motor bayi aðý üzerinden ve % 100 orijinal ekipman kullanýlarak satýþa sunulacaktýr. Çelik Motor, LPG pazarýnda kurumsal ve güçlü yapýsýyla ayrý bir pencere açacak ve müþteri beklentilerini daha üst düzey bir hizmet anlayýþý ve güvenli ürün ile karþýlayacaktýr.

sanýrým bu sayede Çelik Motor bi anlamda Stefanelli bayii gibi olacak
bencede bayi olacak. zaten zamanla bunlarýn ustalarý çoðalýr öyle tahmin ediyorum..
Emre özkaradeniz
Ýzmit