NivaTR buluþma etkinliði için yer seçimi

Başlatan impeesa, Aralık 02, 2010, 11:33:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Alıntı yapılan: reis28 -  Mayıs 29, 2011, 01:18:56
Tercihlerde Ýst cevresi yada Trakya tarafýnýda ekleseydiniz ceþitlilik olsun

Ýlk buluþma için mesafe olarak güney ve doðuya mümkün mertebe eþit mesafede bir yer olsun istedik. O yüzden Bursa ya da Bolu..

Yücel

arkadaþlar bu buluþma nývatr'ye yakýþýr görüntüde olmalý bu nedenle bir yandan fedakarlýkta gerekiyor bence yer çok önemli olmamalý nývatr için mutlak toplanýlabilmeli

impeesa

Þimdi baþýndan beri süregelen mevzuular var.

Gelenekselleþmesini planladýðýmýz bu etkinlik için  yer ve zaman tercihini henüz yapamadýk.

Kesinleþtiremediðimiz bu etkinlik için bizi bölen iki temel öge oluþtu.

1- Mekan : Katýlýmýn fazla olmasý için herkese (her ile ) eþit mesafede olan bir yermi tercih edilmeli yoksa bir bölgeye yakýn olup uzak olanlar gerekirse 24 saat direksiyon sallama fedakarlýðýmý göstermeli? (ki bu husus oylamaya bile sunulmuþtu)

2 - Zaman : Seçim, Okullarýn kapanmasý, tatil programlarý gibi bizi þartlandýracak durumlar arasýnda bulunacak bir boþluktan istifade mi edilmeli? Yoksa yüksek katýlýmý saðlaya bileceðimiz daha geniþ bir zaman dilimi için gerekirse Eylül ayý ve sonrasý bir tarihe bakmakmý daha avantajlý ? 
"Nivan varsa yolun var!"

kocaali

Bursa hakkýnda bir tanýtým kitapçýðý.. hiç gelmemiþ görmemiþ olanlara fikir vermesi açýsýndan..

http://bursakultur.com/gp/core/wp/wp-content/uploads/books/Bursa_Sehir_Rehberi_09.pdf
No mud, no fun...

NÝVACI

mevzu baþlarken gelenekselleþebilecek nivatr buluþmasý fikri vardý,
bu baðlamda ben mümkün olan en yüksek katýlýmla ve mümkün mertebe herkesin ulaþabileceði bir yerde olmasýný isterim nacizane,yani gerekiyorsa sonbahara/kýþa kalsýn ama ateþ büyük,ateþbaþýna tüneyecek tayfa kalabalýk olsun 

GAÝP TEN GELEN BÝR SES OLARAK...
Harun'a katýlýyorum daha çok canciðere ulaþmak daha'da mutlu eder.
her halde kafanýzý þiþirmeye gelicem.
Herkese  Selamlar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

krosofrot

Eskiþehir,de  EMOK festivali var. Cuma sabahý oraya katýlmak için yola çýkacaðým inþaallah. NÝVA,cýlarý bekliyorum. Sevgiler kucak dolusu.   Burhan abi dönüþ yolumun üstündesin nasip olursa proðram deðiþmez ise görüþürüz inþaallah.
HÝÇDURMASAM

peder6177

yalovada oturuyorum dýye degýl ama bence orta yer yalova  :D

Almanyalı