herkese merhaba

Başlatan ahmetxx12xx, Şubat 01, 2015, 06:20:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmetxx12xx

Aramýza yeni katildim abilerim konuyu yalnýs yere actiysam kusura bakmayýn özür diliyorum...
Ben aslýnda size birkaç soru sormak istiyorum ... Yaza doðru bi nova almayý istiyorum çok hoþuma gidiyor bu araç Cok seviyorum ama gel gelelim birkaç sorum var ...
Sokakta gecen nivalara bakýyorum acayip sesli çalýþýyorlar motordan acayip ses geliyor bu sesi düþürmenin bi yolu yokmu hava filtresi egzoz vs gbi deðiþikliklerle ???
Benim sormak istediðim ikinci soruda bu nivalarda malasef hidrolik direksiyon yokmuþ ben 1.6 almayý düþünüyorum bu araca uygun hidrolik direksiyon bulunabilir mi acaba ??
Dediðim gibi 1.6 alýp üzerinde oynamayý düþünüyorum ama öncelikli sorularýn bunlar yardýmcý olur musunuz :)
Þimdiden teþekkürler :)

muhammedcelik1983

Aramýza hoþgeldiniz bakýmlý,saðlýklý bir arac yani motoru bakimli egzoz sistemi saðlýklý olduktan sonra gayet sessiz çalýþýr  ilk aldýðýmýzda bende takmýþtým direksiyona ama zamanla alýþtým þuan hidrolik gibi  ;D 1800tl fiyat almamýnda etkisi olmadi degil yaptiranlar var yeterki ustasini bul,

Harun

hoþgeldiniz,
binek araçlara göre gürültülüdür Niva,
ama hem gürültüsüne hem de direksiyona alýþýrsýnz dert etmeyin.

ares

Merhabalar, ben de hidrolik direksiyona çevirmek istiyorum 90 nivanýnkini. izmir'de bu iþi yapan var mý acaba. kim yapar fiyatlar nedir nasýl olur? bilenler yardýmcý olablirse sevinirm

Arda