Acil satýlýk Niva aranýyor......

Başlatan YALI HERYERDE, Ekim 26, 2014, 04:38:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

Alıntı yapılan: vehbi -  Ekim 29, 2014, 02:12:35
dimek seni aradý beni nasýl bulduysa !! :o
sonra ilan numarasýný söyledi bu bizim
Kocaalinin dedim. sana yönlendirdim :)

kararý ne oldu acaba, asýl onu merak ediyorum :)
No mud, no fun...

Maestro

Alıntı yapılan: YALI HERYERDE -  Ekim 29, 2014, 01:15:29
95 model 12 bin TL iken 2004 model çok nokta enjeksiyonlu aracýn 14 bin civarýnda olmasýndan yola çýkarak böyle bir düþünceye kapýldým. söylediðim araçlarda hiç bir donaným yok sade 95 model araç 12.000 ise bu bana þiþirme gibi geliyor.çok bilgim olmadýðý için forumda konuþup bilgi edinmeyi düþündüðüm için yazdým.

erzurumda çok güzel donanýmlý 95 model bir araç vardý 9.750 ye satýldý benden önce arayan kiþi almýþ bence donanýmsýz boþ bir niva için 12 abartý þiþirme rakam araç aldýðýmda foto ve fiyat bilgisi paylaþýrým.

Ýnternette gereksiz yere fiyatlarýn uçtuðu inancýndayým.

Tþk.

Ýnþallah gönlüne gore bulursun , piyasayý bir yokla  bizide  bilgilendir...  ben  Niva sahibi olmak isteyipte - parasý olmayýpta  mahzun mahzun bakýnanlardaným ...  bilenler  bilir  ;D

YALI HERYERDE

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-hastasina-lada-185202618/detay

Bu araç için enazýndan ön bir yorumu olan var mý fotolardan
yada alltaki linkte olan araç mý ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-4x4-temiz-tuplu-182005784/detay

sizce hangi araç daha ideal duruyor?

haftasonu çanakkale mi Ankara mý ?

Tþk

NÝVACI

Ýkiside küçük resimlerle kamufle hissi uyandýrdý bende
aracýn baþýna varmadan yorum zordur bence
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

babaluga

Benim aracým 2005 model 10.000.-TL ye aldým 100.000 km de, buradakiler 96-97 10.000.-TL gerçi benim aracým biraz döküktü 10.000.-TL de masraf açtý bana ama Kaner Oto'da neredeyse mekanik her þey deðiþti araçta.. Araç mekanik anlamda tamamen sýfýrlandý.. Kaner bey kupa getirirse kupayý deðiþtirmeyi bile düþünüyorum.. Yani masrafsýz Niva yok gibi bir þey zannýmca ve Anadolu'daki araçlar çok bakýmsýz oluyor.. Bilinçsiz ustalar tarafýndan günü kurtarmak amacýyla tamirleri yapýlmýþ oluyor, anlamýyolar Niva'dan bence.. Nivalar gördüðüm kadarýyla tipik "toys for big boys" al oyna þeklinde.. Dikkat derim tabii üzerine masraf yaparým demiyorsanýz.. Selamlar.. Kemal..

Maestro

Alıntı yapılan: babaluga -  Ekim 31, 2014, 01:35:50
Benim aracým 2005 model 10.000.-TL ye aldým 100.000 km de, buradakiler 96-97 10.000.-TL gerçi benim aracým biraz döküktü 10.000.-TL de masraf açtý bana ama Kaner Oto'da neredeyse mekanik her þey deðiþti araçta.. Araç mekanik anlamda tamamen sýfýrlandý.. Kaner bey kupa getirirse kupayý deðiþtirmeyi bile düþünüyorum.. Yani masrafsýz Niva yok gibi bir þey zannýmca ve Anadolu'daki araçlar çok bakýmsýz oluyor.. Bilinçsiz ustalar tarafýndan günü kurtarmak amacýyla tamirleri yapýlmýþ oluyor, anlamýyolar Niva'dan bence.. Nivalar gördüðüm kadarýyla tipik "toys for big boys" al oyna þeklinde.. Dikkat derim tabii üzerine masraf yaparým demiyorsanýz.. Selamlar.. Kemal..

"toys for big boys"     :D :D :D    tuttum bunu

emrah76

1996 model 1,7 ladam satýlýk masrafsýz 05425152478

Maestro