Ýstanbul Üsküdar'dan 35½'lu Selamlar :)

Başlatan Uluztore, Ağustos 09, 2014, 04:14:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unlztrk

Uluztore

O zaman biraz daha araþtýrdýktan sonra sanýrým aranan Niva iyice netlþiyor olacak. Bilgiler için tekrar teþekkürler..

NÝVACI

Alıntı yapılan: Uluztore -  Ağustos 12, 2014, 11:41:39
O zaman biraz daha araþtýrdýktan sonra sanýrým aranan Niva iyice netlþiyor olacak. Bilgiler için tekrar teþekkürler..
Faturayý birgün muhakkak keseriz
Kurtuldum sanma. :D
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Uluztore

Estaðfurullah abi ne demek.. Ýzmir'e geliyorum ara sýra, geldiðimde sözüm olsun kes faturayý :)

HERO486

Þöyle bir temiz niva bulamadým Antalya da yahu. Bu araç 07 plaka , görüntü iyi, kendiside antalya damý acaba. Baþka þehirlere gitme ve bakma þansým yok.

Sadece Ýstanbul olursa, orada da KANER ustaya güvenim tam araç bulurda al bunu derse görmeden alýr modifiye için ellerine tslim ederim.

Bunun dýþýnda Antalya yakýnýnda yokmu satan 2007-2008 temiz bakýmlý.

Beykoz

Uluç ayný durumdayýz. Yaþýtýz. Ben bide tribüncü adamým o yüzden karþýyakayýda çok severim. Ýyi oldu paslaþalým ilan , bilgi falan. Ben senden farklý asfaltta binmek için arýyorum. Burda ki abilerim asfalt için niva mý alýnýr desede :)

Fiyat aralýðýn ne ?

Uluztore

Tekrar selamlar.. Uzunca bir süre giremedim siteye.. Herkesler iyidir inþallah görüþmeyeli konuþmayalý..

Bir süredir farklý planlar geliþti onlarý düþünmek durumundaydým ve bir süreliðine Niva'yý askýya almýþtým. Fakat diðer planýn ertelenmesiyle birlikte arayýþlarým yine yeni yeniden günceldir.

@Beykoz : Selam memnun oldum. Olur abi paslaþýrýz inþallah :) Bütçeyi yeniden gözden geçirdim de, 10 civarý falan olacak heralde max.. Eksiði gediði olursa da zaman içinde toparlamak üzere planlarým..

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar