yeþil niva

Başlatan av.mehmet, Mart 22, 2014, 03:16:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

av.mehmet

Sorunun hallolmasýna çok sevindim. Bende önceki nivamda çok caným sýkýlmýþtý, hevesim falan kalmamýþtý, satmýþtým. Bu defa o yüzden ince eleyip sýk dokuyorum. Aracýna pas kontrolü yaptýrdýysan güzel bir izolasyon yaptýr araçtan aldýðýn keyif artar
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

natillus_71

abi aracýmda bariz görünür bir pas olayý yok. daha önceden zift atýlmýþ fakat boyacý bir arkadaþým üç kat zift atmayý düþünüyor. tekleme olayý halloduktan sonrada aracýn içini boþaltýp tabanýnýda elden geçirecez. ses, ýsý ve su yalýtýmý yapmayý düþünüyorum. malüm yaz günü hava çok sýcak ve ben nivamý hergün kullanýyorum.( bazen ayak tabanlarým alev alýyor:)) þu problemi bi çözelim yeter ki sanýyorum gerisi daha kolay olacak.

av.mehmet

Yalýtým konfor demek,yaptýrmalýsýn mutlaka

NÝVACI

Güzel oluyor keyifli sürüþler inþallah.
yenileme deyince içim acýyor cici bici derdinde olmadým ama cer ciðer ne varsa deðiþtirdim.
saðlýk elimden aldý.
Neyseki alan vatandaþ vefakar çýktý teselli sebebi oluyor.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

av.mehmet

E diyoruz iþte biz gezdirelim seni diye! Gavur daðý gezisine çaðýrdýydým biþey demediydin?

av.mehmet

av.mehmet

Çok az teferruatý kaldý

av.mehmet

murat

Çamur yok hiç üstünde :-) ça
mura bulanmasýlazým biraz :-)

natillus_71

murat abi hazýr bulanmýþ bi yeþil niva daha var :)

mehmet abi nivan çok harika olmuþ. allah kaza bela vermesin. gerçekten emeði geçenlerin eline saðlýk..

av.mehmet

Arkadaþlar þimdi ben buna nasýl kýyýp çamura sokayým :'( ufak ufak doða gezisi yeter :D

HERO486

dostum selam. tüm modifiye ve bakýmlar kaça mal oldu acaba ? syg.

Maestro

Maþallah...       Güzel  Olmuþ..

vehbi

Öndeki koruma demiri hariç herþey yerinde bence.. selamlar
"free as a bird"

kocaali

ve ilanlar arasýnda yerini almýþ.... bu kadar emekten sonra ne diyelim; hayýrlý müþteriler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-lada-niva-4x4-limited-edition-173255455/detay
No mud, no fun...