ÝZDOFF ÝZMÝR'DE OFF ROAD'A ÇAÐIRIYOR!

Başlatan Yevgeni, Mart 29, 2007, 05:01:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

ERCO

iste balýk tavada superdi cok iyi vakýt gecirdik
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

ERCO

www.guvenlada.com

akademic

tabii  ercoo herþey sana güzeldii geceyi çaðatayla çadýrda geçirmedin yaa... sanki bi yaratýk girmiþ gibiydi çadýra tabiatýn tüm sessizliðini aldý götürdü....

ERCO

evet ben balýk heycanýna  yatmadým kýsmet sanaymýþ

iþte burda kendisi
www.guvenlada.com

Yevgeni

Nefis þekil yapmýþsýnýz gençler. Çaðatay'ýn kükremesini saymazsak kamp güzel olmuþ görünüyor. Mevzunun ruhunu kapmýþsýnýz..

MCC

:D kuru iftira yahu, bi kere ben horlamam, horlamamýþýmdýr, baþkasýdýr, ademi yaban öküzü korkusuna uyumamýþtýr (þimdilik bu kadar bahane bulabildim), bu arada çadýrýn önüne ekmek döþeyip kazlarý içeri sokmaya çalýþtýðýný hiç anlatmýyor ben içeride uyurken.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

Yevgeni

akademic

valla yevgeni  kazý çadýra bi sokabilseydim çevir çaðatayý yanmasýn olabilirdi o korkuyla çadýrla beraber yuvarlanarak göle girerdi ama nasip deðilmiþ intikamimý nasýl olsa alacaðýmm....:)

MCC

bu da ademinin camdan ben ve keçi týrmanýþ esnasýnda, erco nun farlar arkadakiler de

MCC

demedim mi size ben ? iþte kanýtý, beni uykumda kurda kaza yem etmeye çalýþtýlar  :D

Yevgeni

Lakin çadýrýn kapýsý kapalýymýþ. Kazlar tav olsa da giremeyecekmiþ zaten çadýra..

ERCO

www.guvenlada.com

akademic

açýk olmazmý ya çadýrýn kapýsý hatta ben içeri bilem ekmek attým ama nafile o sesi duyan kaz bile ürktüü ben nasýl dayandým ona þaþarým.. lakin bende attým kendimi gün doðmadan...

ERCO

dogruya be acýkdý tabii ama fotoda sanki kapalý gibi
www.guvenlada.com