keçiyi tüvtürk'e götürdüm vee

Başlatan @rhan, Ocak 14, 2012, 10:42:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@rhan

abiler arkadaþlar 2 gün önce keçiyi tüvtürk'e götürdüm 7 ay önce bitmiþti muayanesi tabiki araçta toplanacak yerler vardý çürük vs.vs.yaptýrdýk götürdük ve verdim ruhsatý görevliye görevli aldý eline ruhsatý bu sahte muayane dedi bende dedim nasýl olur müdürü çaðýrdýlar beni götürdüler içeri kapýyý kitlediler bekliyorum dediler polis çaðýrcaz çaðýrdýlar kaçakcýlýk þube müdürlüðünden sivil polisleri gittik emniyete anlattým aracýmý 17 þubat 2011 tarihinde aldým dedim satýþ kaðýdým elimde muayaneside 04.06.2011 trihinde bitiyo sordular bana senmi yaptýn benim suçum yok eski sahibine sorun dedim o yaptýrmýþtýr dedim kayda geçtiler ben aldýðýmda herþeyi tamdý diye söyledim ruhsatýn bi yapraðýný aldýlar savcýlýða yolladýlar þimdi size soruyorum bu iþin sonu nereye gidiecek?nasýl temizlicez memur beyler biþi olmaz dediler muayane kaç sene önce yapýldýðýda belli deðil 2 sene öncemi 4 sene öncemi yada daha uzun süremi önce allah bilir artýk.siz deðerli abilerimle arkadaþlarýmla paylaþmak istedim konuyu kalýn saðlýcakla

Harun

geçmiþ olsun...
sahte dedikleri muayene de Tüvtürk muayenesi miydi?
nereden anladýlar sahte diye,bir de alým satým sýrasýnda nasýl ortaya çýkmadý bunlar acaba?

@rhan

Alıntı yapılan: Harun -  Ocak 14, 2012, 11:32:05
geçmiþ olsun...
sahte dedikleri muayene de Tüvtürk muayenesi miydi?
nereden anladýlar sahte diye,bir de alým satým sýrasýnda nasýl ortaya çýkmadý bunlar acaba?
saðol abi evet onlarýn kullandýklarý ruhsattaki pul seri numarasý 34le baþlýyor birde rengi deðiþik döndürdükçe rengi deðiþmiyor. bilmiyorumki poliste anlamadý nasýl olduysa þimdi savcýlýktan bi kaðýt alacaðýz tekrar muayane yaptýrmak için bakalým ne zman çaðýracaklar?

mehmet22

orhan abi öncelikle hayýrlý olsun arabanýn iþlerini bitirdin anladýgým ..haberleþemedik bir türlüü güle güle kullan bu sahte muayene nasýl oluyorki anlamadým  cok önceleri veriyordun ruhsatýn bir nüshasýný basýyordun parayý 1 hafta sonra geliyordu ruhsat belki böyle bir 3 kaðýt iþi olmuþ olabilir eski sahibinde derim geliþmelerden haberdar edersin abii merak ettim...
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

NivaTANK

Savcýlýktan en kýsa sürede cevap gelicektir merak etmeyin. Þu durumda zaten aracýn eski sahiplerinden tutunda muayeneyi yapanlara kadar herkesi savcý çaðrýcaktýr.
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 15, 2012, 01:16:21
orhan abi öncelikle hayýrlý olsun arabanýn iþlerini bitirdin anladýgým ..haberleþemedik bir türlüü güle güle kullan bu sahte muayene nasýl oluyorki anlamadým  cok önceleri veriyordun ruhsatýn bir nüshasýný basýyordun parayý 1 hafta sonra geliyordu ruhsat belki böyle bir 3 kaðýt iþi olmuþ olabilir eski sahibinde derim geliþmelerden haberdar edersin abii merak ettim...
tþkler mehmet muayene kaldý iþte pul sahte çýktý iþte basmýþlar bi yerde bakalým bekliyoruz haberini

@rhan

Alıntı yapılan: NivaTANK -  Ocak 15, 2012, 10:28:48
Savcýlýktan en kýsa sürede cevap gelicektir merak etmeyin. Þu durumda zaten aracýn eski sahiplerinden tutunda muayeneyi yapanlara kadar herkesi savcý çaðrýcaktýr.
bizde haber bekliyoruz savcýlýktan zaten benim aldýðým kiþi çaðýdý oda yapmamýþ muayene onun aldýðý kiþiyide çaðýracaklarmýþ bakalým

NÝVACI

bence senin açýndan korkulu bir durum yok.
git gel iþinden gücünden kalýrsýn.
geçmiþ olsun.
eðer satýþ olmamýþ olsaydý  opirincin taþýný ayýklamak zor olurdu
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

niva07

Geçmiþ olsun, araç alýmlarýmýzda hepimizin çok dikkat etmesi gereken bir konuya bu vesileyle dikkat çektiniz.

****OZGUR****

Geçmiþ olsun inþallah baþýnýz aðrýmaz  :(
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

karakeçi67

Alıntı yapılan: niva07 -  Ocak 16, 2012, 09:53:17
Geçmiþ olsun, araç alýmlarýmýzda hepimizin çok dikkat etmesi gereken bir konuya bu vesileyle dikkat çektiniz.
doðru söylüyorsun dikkat etmek lazým ama polis bile anlamamýþ satýþta biz nasýl anlayacaðýz
Murat 1972
kara keci 1991

@rhan

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ocak 16, 2012, 09:34:29
bence senin açýndan korkulu bir durum yok.
git gel iþinden gücünden kalýrsýn.
geçmiþ olsun.
eðer satýþ olmamýþ olsaydý  opirincin taþýný ayýklamak zor olurdu
tþkler burhan abi bekliyoruz bakalým ne çýkacak benden yana biþi yok allahtan polislede söyledi ama iþte git gel yapcaz bi haber gelmedi savcýlýktan ifadem var ordada muaye yaptýrmam için bana bi kaðýt vermeleri lazým muayenemi geçti bakalým ne olacak

@rhan

Alıntı yapılan: niva07 -  Ocak 16, 2012, 09:53:17
tþkler paylaþmak istedim baþýmdaki sýkýntýyý

@rhan

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Ocak 16, 2012, 09:55:45
Geçmiþ olsun inþallah baþýnýz aðrýmaz  :(
tþkler özgür benden yana bir sýkýntý yok sadece beklemek

@rhan

Alıntı yapılan: karakeçi67 -  Ocak 16, 2012, 10:02:59
doðru söylüyorsun dikkat etmek lazým ama polis bile anlamamýþ satýþta biz nasýl anlayacaðýz
evet poliste anlamadý muayenedeki görevli arkadaþlar anladý bir görüþte ama 50-60 tane olmuþ sahte muayene yapan araçlar