20 NÝSAN KAZDAÐLARI GEZÝSÝ

Başlatan Yevgeni, Şubat 19, 2007, 02:21:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 57 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

ophtha

5 lt lik yedek benzin deposu yeterli olur mu?

yusuf

Olur aslýnda. Yerleþim yerleri uzak deðil. Zorda kalýrsak birimiz gider ne kadar bidonumuz varsa doldurur geliriz.Çok dert etmeyin.

ERCO

ARKADAÞLAR ANLAMADIM BÝ ÞEY VAR NERDE BULUÞACAZ
BANDIRMADAMI  EDREMÝTEMÝ
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

Sanýrým Ýzmir'den geliyorsunuz. Edremit'te buluþalým. Tariþ binasýnýn önünde. Bu bina Edremite Ýzmirden gireken ilk saðdaki binadýr. Önünde bizim ladalarý alacak kadar da boþ bir alan var.

taiga

Ercan hocam,

Diðer forumda Ctesi demiþsiniz gelebileceðiniz tarih için.

Açýk diyeyim Ctesi kimseyi dönüp alabilecek konumda olabileceðimizi sanmýyorum.

Herkesin Cuma gününü boþaltamayacaðýný düþünerek o gün gelecek arkadaþlarý toplu halde alýp kamp alanýna aktarýrýz Cuma akþamý-gecesi.

Lakin ctesi için açýk diyeyim çok geç olur.

Dolayýsýyla geziye gelecek arkadaþlar, cuma akþamý Akçay-Güre civarlarýnda olacak þekilde kendilerini ayarlasýnlar. Eðer uygun deðilse artýk baþka bir gezide görüþürüz.

ERCO

BAKALIM cumaya ayarlamaya calýþalým
inþallah bi terslik cýkmaz  .yaný 2 gece kalacaz cadýrda oyle oluyor dimi
www.guvenlada.com

ophtha

taiga þimdi kesin mi acaba cuma mý yoksa perþembe akþamýmý buluþulacak  Yani cuma yarým gün iþe gidelim mi yoksa gitmeyelim mi? Tabi ben mutlaka bursa da senle buluþup devam etmeyi planlýyorum.

taiga

Alıntı yapılan: ophtha -  Nisan 01, 2007, 12:55:26
taiga þimdi kesin mi acaba cuma mý yoksa perþembe akþamýmý buluþulacak  Yani cuma yarým gün iþe gidelim mi yoksa gitmeyelim mi? Tabi ben mutlaka bursa da senle buluþup devam etmeyi planlýyorum.

Erkan hocam,

Yusuf abi ve Yevgeni perþembe akþamý feribotla Bandýrmaya geçecekler. Ben onlarý orada karþýlayacaðým ve akabinde beraberce Edremit-Akçay-Güre tarafýna geçip duruma göre çadýr duruma göre otelde kalacaðýz. (Gece 23 gibi anca ineriz Güre tarafýna)

Cuma günü de dalacaðýz ormana.

Zaman yetmezliðinden anca Cuma akþamüstü Akçay civarýna ulaþabilecek arkadaþlar ise;  anakamp tan bir araç gelerek Akçay civarýndan yada neresi uygunsa onlarla buluþup,topluca  kampa götürecek.

Yani Yusuf abi, Yevgeni ve ben perþembe akþamý buluþuyoruz. Eðer sende o günden gelirsen Bursa dan beraber geçeriz Bandýrmaya.

Ptesi tatil olduðu için daðýlýþ o gün olur. Dönerken topluca Cunda adasý falanda yaparýz.

Ýþi olan arkadaþlarda zaten pazardan dönerler.

Sonuçta perþembe, cuma, ctesi ve pazar gecesi çadýrda olma ihtimalimiz yüksek.

;D

ERCO

arkadaþlar plan yaparken ona gore yapýn ki bende cuma gunu katýlcam sizeeeerdemit tarafindan
www.guvenlada.com

ophtha

tamamdýr o zaman persembe aksam üstü bursa da bulusuruz .Tam saatini ve ayrýntýlarýný zaman yaklaþtýkça kararlaþtýrýrýz. Kamp malzemelerini alýyorum tabiki ama yiyecek falan heralde oradan mý alacagýz  birde mangal araba pompasý yusuf abide vardýr tahminen

ophtha

bu arada yanýma 2 adet janta takýlý traktör lastigi alýyorum. Araziye girince degiþtirecegim. Lakin Mt maxxiss lerle  Biraz dik çamurlu arazide  zorlanacagýmý düþünüyorum.

avci_kerem

selamlar.. aranýza yeni geldim .. vede mutluluk duyuyorum .. ellerinize saðlik site için .. biraz inceledim dee bu gezi için nivasý olanlarý davet etmiyorsunuz galiba  ;) .. acaba diyorum nivasý olanlarda aranýa gelip kendini gosterebilecekmi ??
sariyer __ kýyýköy -----  >>  arasý

taiga

Alıntı yapılan: avci_kerem -  Nisan 02, 2007, 01:10:37
selamlar.. aranýza yeni geldim .. vede mutluluk duyuyorum .. ellerinize saðlik site için .. biraz inceledim dee bu gezi için nivasý olanlarý davet etmiyorsunuz galiba  ;) .. acaba diyorum nivasý olanlarda aranýa gelip kendini gosterebilecekmi ??

Öncelikle hoþgeldiniz...

Biz zaten sadece "doðan slx" sahipleri olarak gitmeyi düþünüyorduk bu geziye... ;D

Elbette hocam nivacýlar için bu gezi düzenlendi...

Biraraya gelelim tanýþalým arazide dolanalým keþfedelim diye...

Lakin "kendini gösterme" olayý bizde yok...

"Benim aracým seninkinden iyi", "ben geçtim sen kaldýn çamurda"  vb. tripleri,  ne yazýk ki yaþanmýyor bizim ortamlarda...

Eðer o türden bir beklentiniz varsa ne yazýk ki size yardýmcý olamayacaðýz... :D

Tekrardan hoþgeldiniz...

ophtha

Bu arada kaz dagý milli parkýna girmek izne tabi olsa gerek. Normalde bizi rehbersiz ve habersiz kabul etmiyolar mý acaba ?  Ancak yusuf abi daha  iyi bilirsin sen galiba daha önceleri bulundun oralarda ...