2011 ÝSOFF- Ýstanbul Off-Road Kupasý 3. Yarýþ duyurusu

Başlatan yusuf, Kasım 11, 2011, 03:35:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanbusa

Patlak Mitsulu Ekrem bey de geliyor mu.? Minik te off yaparýz deðil mi Yusuf abi.

yusuf

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Kasım 11, 2011, 03:57:35
Patlak Mitsulu Ekrem bey de geliyor mu.? Minik te off yaparýz deðil mi Yusuf abi.

EU geleceðini söyledi. Küçük çayýr ya da Lopez yaparýz. Hafif olur  ;D

Ekrem Usta

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Kasım 11, 2011, 03:57:35
Beyfendi siz þu askýda kalan patlak land çýmýsýnýz?Hani vinci falan çalýþmayan gerektiðinde gömlek gibim askýda kalan.Ýlginç bir araç kanallarýn kenarýndan geçmeye çalýþýpta kendini lada ya çektiren þahýsdý sanýrým evet hatýrladým sizsiniz.
Malum ben gelicem yanýmda sizi çekmek için uçak çekme halatlarýndan bir tane edindim.Ýçiniz rahat olsun yalnýz Lopez ve Küçük çayýr siz ve aracýnýz için biraz aðýr olmaz mý?Yanýmda yer açabilirim.Co-Pilot olaraktan

hakanbusa

yusuf

Bu ne biçim iþ 3 dak lýk filmde 3 kere yan yatýyor bu araç. Normal midir?

Ekrem Usta

Hacý Abim 4 çift gözle video yu izledik lakin seni göremedik.
Sen bu olayýn neresindesin ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

hakanbusa

O zamanlarda saçým vardý, gözlüðüm yoktu. Göbekte yoktu. Bir daha seyret. :) :)

Çamura bak yusuf abi. Adamlar AMAZON dalar. Hangimiz. tam gaz o çamura gireriz. EU hariç. Ateþ suyunu çekince giriyor. Ör.Kemer cauntry yaný. :) :)

Yan yatan araç hep ayný araç.  Birde standart araçlar. kilit, milit yok. Silwerstone extremler de daha icat edilmemiþ. :)

taksi84

loppeze gelinde bu hafta görün hafifmi kalýr biz geçen hafta ve önceki hafta gittik her hafta bir baiþka güzelyarýn biz 3 araç yine sabah namazý itibarý ile orda olacaðýz inþallah sizleride beklriz  ;D ;D

BAHADIR

Alıntı yapılan: Ekrem Usta -  Kasım 11, 2011, 05:45:47
Beyfendi siz þu askýda kalan patlak land çýmýsýnýz?Hani vinci falan çalýþmayan gerektiðinde gömlek gibim askýda kalan.Ýlginç bir araç kanallarýn kenarýndan geçmeye çalýþýpta kendini lada ya çektiren þahýsdý sanýrým evet hatýrladým sizsiniz.
Malum ben gelicem yanýmda sizi çekmek için uçak çekme halatlarýndan bir tane edindim.Ýçiniz rahat olsun yalnýz Lopez ve Küçük çayýr siz ve aracýnýz için biraz aðýr olmaz mý?Yanýmda yer açabilirim.Co-Pilot olaraktan

Land askýda kaldý doðru ama çamura saplandýðýmda benim vinci Yusuf Abi'nin GFP'ye, Hacý Abi'nin vinci benim Düldül'e baðlayýp ancak çýkardýk Ekrem Usta. Senin Mitsu'ya baðlasaydýk herhalde seni de aþaðý çekerdi benim Düldül.  ;D Land'ýn o koca gövdesine raðmen bir miktar kaydý yine de.

yusuf

hakanbusa

BAHADIR

Yusuf Abi, mesajýný yeni gördüm. Velim izin vermedi Abi. :'(

hakanbusa

Hahahaha ALLAH'a þükür çok eðlendik. Resimler ve Küçük Topuz geliyor.