giresundan selam......

Başlatan @rhan, Ekim 14, 2011, 09:27:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@rhan

selam abiler arkadaþlar ben yaklaþýk bir seneye kadaar aranýzdayým ama tanýþmak nasip olmadý 90 model keçim var ve yakýnda toplamaya baþliyacaðim kafama göre sizden yardým istiyorum.alt tabanda çatlaklar var þase çatlak kaportada ufak tefek vuruklar var ama yürürü o kadar kötü deðil kia sorento jantým var bir takým diðer parçalarý temin ettim döþeme olsun ön koltuklar olsun sadece torpido çatlak artýk onuda kaplatacaðým.sizin düþüncelerinizide bekliyorum þimdiden teþekkürler...bu arada adým orhan 

Harun

Alıntı yapılan: orh -  Ekim 14, 2011, 09:27:31
selam abiler arkadaþlar ben yaklaþýk bir seneye kadaar aranýzdayým ama tanýþmak nasip olmadý 90 model keçim var ve yakýnda toplamaya baþliyacaðim kafama göre sizden yardým istiyorum.alt tabanda çatlaklar var þase çatlak kaportada ufak tefek vuruklar var ama yürürü o kadar kötü deðil kia sorento jantým var bir takým diðer parçalarý temin ettim döþeme olsun ön koltuklar olsun sadece torpido çatlak artýk onuda kaplatacaðým.sizin düþüncelerinizide bekliyorum þimdiden teþekkürler...bu arada adým orhan  

aramýza hoþgeldiniz,
araç toplama hamlenizde muvaffakiyetler dilerim,

@rhan

tþkler abi yardýmýnýzý bekliyorum

reis28

Kolay gelsin aramýza hoþ geldiniz
DURSUN USTA 05364629668

@rhan

_S_R_

hoþ geldin keyifli ve aktif forumlar. garaj bölümünde bir sürü resimli anlatýmlý toplanan araçlar mevcut onlardan bilgi edinebilirisiniz. benim bile henüz bir nivam olmasa bile genel itibariyle nerelerine bakýlmasý gerektiðini öðrendim sayýlýr :D

Almanyalı

ALLAH yardýmcýn olsun kolay gelsinnnnnnnnnnnn
;) ;)

@rhan