LADA DÝSTRÝBUTOR MEVZU

Başlatan emre_ozk, Ekim 02, 2011, 01:04:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

Alıntı yapılan: kaneruslu -  Ekim 08, 2011, 09:31:41
yasalar gereði artýk 2 distribütörlük alýnabiliyor (aldýðým bilgi )

kasýmýn ilk haftasýnda araçlarýn satýþýný yapacaklarmýþ , yedekparçalarýný daha önceden getirmiþler , fiyatlar ne olur belli deðil uygun fiyata satarlarsa satýlýr.

kasýma biþey kalmadý,bakalým nasýl olacak,hangi modeller gelecek,misal yeni samara getirirlerse talep görür,diðer ülkemize ilk kez gelecek modellere millet temkinli yaklaþýr bence.

mehmet22

olsun nivacýlar 2013 ü  bile beklerr ;D ;D
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

STI Performance

Fiyatýný ayarlasýnlar önemli diil.5 kapýlýlarda tasarým sorunu olduðu ortada :)

emre_ozk

Alıntı yapılan: STI Performance -  Kasım 17, 2011, 06:32:53
Fiyatýný ayarlasýnlar önemli diil.5 kapýlýlarda tasarým sorunu olduðu ortada :)
Göndersinler bizim sanayicilere tasarým sorununu çözerler.  :)
Emre özkaradeniz
Ýzmit

mehmet22

hadi hayýrlýsý ne gibi iyileþtirmeler var acaba?? 2012 modeller her haldee gelenlerr?
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

STI Performance

Ýnþallah renkli gelirler hepsini beyaz getirmeselr.Yenilerin mavisi çok hoþ görünüyo...

mehmet22

Alıntı yapılan: STI Performance -  Kasım 22, 2011, 08:58:22
Ýnþallah renkli gelirler hepsini beyaz getirmeselr.Yenilerin mavisi çok hoþ görünüyo...
kýrmýzý olsun 3 kuruþ pahalý olsun :D
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

BAHADIR

Yevgeni

Ankara tayfasýnýn Ladalarý (aralarýnda Niva da var) gümrükteki fotograflarýný gösterdilerdi serviste.
Niva'nýn fren tertibatý oldukça farklýlaþmýþ, ABS söylentileri dillerdeydi, kasa ayný kasa, Euro5 lakin..

Yevgeni

Alıntı yapılan: LadaOwner -  Ocak 12, 2012, 07:43:11
Guven vermeyen bir durumlari var.

Doðru.
Çelik Motor Lada ile hiç ilgilenmese de yedek parça anlamýnda bir tür güvence idi.
Yeni durum ne getirir hep beraber göreceðiz..

Harun

ÇM'u beðenmiyorduk (en azýndan ben),
þimdi bakalým ne olacak,
misal ayna mahruti deðiþiminde Kaner ile Þekerpýnardaki fabrikaya gitmiþtik,ellerindeki yedek parçalar bizi bayaðý götürür herhalde :D
ama sonrasý... ???
Kaner sen ne diyorsun bu iþe?

karakeçi67

lada türkiye direk fabrikaya baðlý kendi þirketini kurdu yedek parçayý onlar saðlayacak diye duymuþtum
Murat 1972
kara keci 1991

cenker

bir kaç hafta kadar önce samaramýza sarf mlz almak için kocaelideki xxx oto da alýþveriþ yaparken çelik motordan düzenli yaptýklarý bayi denetlemelerini gerçekleþtiren müfetiþlere denk geldim.

çelik motorun distribütörlüðü, yedek parça vs türü hepimizin aklýna takýlan sorularý yönelttim.

çelik motorun hali hazýrda lada yetkili distribütörü olduðunu yedek parça iþinin, distribütörlük  gibi býrakýlmadýðýný, çelik motorun bahsi geçen firma hakkýnda hukkuki iþlem iþin adli makamlara baþvurduðunu belirttiler.

Bahsi geçen firmanýn getirdiði araçlarýn çelik motorun garanti güvencesinden yararlanamayaklarýný ayrýca belirttiler.
divers do it deeper