FORUM KULLANIMI ÜZERÝNE

Başlatan Yevgeni, Şubat 07, 2007, 02:05:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 19 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

NivaTR forum üyelerinin resim ya da yazý karakterleri kullanarak "ÝMZA" belirleme opsiyonu aktif deðildir. Her ne kadar özen gösterilse de sayfa yapýlanmasýný bozan görüntüler ortaya çýkabiliyor diye düþündüðümüz için "ÝMZA"yý aktive etmemekteyiz. Bu durumu anlayýþla karþýlayacaðýnýzý umuyoruz..

EDIT:
Ýmza opsiyonu kullanýlabiliyor. Sadece 50 karakterlik bir harf sýnýrlamasý var, o kadar..

xalion

Bence böyle küçük bir detay pek de önemli deðil. Yanlýz forum rengi olan turuncu rengini birazcýk deðiþtirseniz hiç de fena olmaz. Okunulurluk oldukça zorlaþýyor.

Kolay Gelsin

ERCO

katýlýyorum yazý rengi konusunda
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Forum turuncu-sarý arasý renginden arýndý..

dogan54

Kullanýcýlarýn bulunduklarý þehiri belirtmelerinde ne gibi bir sakýnca olabilir ki çoðunluk yazmýyor...Bence önce site yöneticileri uygulamalarý lazým..!   Saygýlar.
4x4 baska,
NiVA baska..

Yevgeni

Üyelerin profil ayarlarýnda imza opsiyonu açýk, lakin 50 karakterlik bir sýnýr var o kadar. Forumu yayýnlamadan önce ilk açtýðým baþlýktý bu. Sonrasýnda da hep gözümün önünde olmasýna raðmen deðiþtirmem gerektiðini farketmedim.

Bulunduðunuz þehri yazabilirsiniz Profil'deki ayarlarýnýzdan. Bunun için Ýmza bölümünü kullanabilirsiniz.

EDIT üzerine EDIT:

Profil > Kimlik Bilgisi > Kiþisel Mesaj bölümüne þehir yazýlabilir. Avatar altýnda daha makul duruyor..

MCC

Profil imza resim þu bu dert deðil benim için, büyük teþekürlerimi sevgili Yevgeni ye iletirim zira boþ lakýrdýya ve terbiyesizliðe karþý takip ve duyarlýlýk halinde, çook saygýlar tüm seviyeli kullanýcýlara.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?