yýlbaþý / sapanca

Başlatan yusuf, Aralık 26, 2007, 05:16:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

yusuf

Doðan bey

yilbaþýnda Sapanca'da olacagým. Pazar günü yaylara çýkmayý istiyorum. Ama ekibin sert off-road dan hoþlanacaðýný sanmýyorum. Bana Soðucak vs. yaylalar için soft off- road rotalarý önerebilir misin rica etsem ?

yusuf

kuskusuz vakit bulupta  katýlmak isterseniz, ya da katýlmak isteyen olursa daha keyifli olur.

dogan54

Alıntı yapılan: yusuf -  Aralık 26, 2007, 05:16:53
Doðan bey

yilbaþýnda Sapanca'da olacagým. Pazar günü yaylara çýkmayý istiyorum. Ama ekibin sert off-road dan hoþlanacaðýný sanmýyorum. Bana Soðucak vs. yaylalar için soft off- road rotalarý önerebilir misin rica etsem ?

Tabi ne demek hazýrlayayým gönderirim.
4x4 baska,
NiVA baska..

ophtha

pazar günü bende  varým eger taiga sende gelirsen ekibi geniþletiriz çok iyi olur.  eeee boþ durmak yok cumartesi dogan abiyle pazar da yusuf abiyle ...

yusuf

pazar öðlene doðru club lale otelde olacaðým. Þu rotayý yapsak yeter bizimkiler için yeter

toplamý 38,8 km

gelmene sevindim Erkan.

yusuf

ophtha

Senin arabada 2 kiþi için yer var mý ?

ophtha

Abi arabada yer var tabii ben tek kiþi olacagým. Lakin þunu söyleyeyim sogucaga çýkacaksak yolda yogun kar vardýr daha dogrusu sogucak rotasý biraz zor olabilir ama ben varým gidebildigimiz yere kadar gideriz. lale oteli biliyorum.40 dakka önceden haber verirseniz  orda olurum. tel vardýr ama yine de vereyim 5325153333.

yusuf

ok

deneriz olmadý bir baþka rota izleriz.

sonuçta amaç, þehirli arkadaþlara biraz oralarý göstermek.

az off çekip mangal - sucuk ve þarap yaparýz.

yusuf

ophtha ile denedik. Soðucak'a 5 km kala Kar (ve benim ekip) izin vermedi. Aslýnda vinçle devam edebilirdik.

Doðan bey haklý. Önlere bir çift zincir almak gerekiyor. Rampa yukarý lastik basmamýþ karlarda ilerlemek için. Ben hemen edineceðim.

2 hafta sonra Bolu Aladaðlar'dayým. Denerim.

Gelmek istiyen var mý!

Yevgeni

Gelmek isterdim ama artýk 7 gün çalýþýyorum.
Rodaj vs de yalan oldu, Niva otoparkta yatýyor..

diff-lock86

yýlbaþýyla ilgili fotolar varsa eklenirse sevinirim,kolay gelsin ;)
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr