Bursa'dan selamlar...

Başlatan cemfe, Mart 10, 2011, 08:48:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cemfe

Abilerim merhaba
Adým Cem,Bursa/Maksem'de oturuyorum.Yaþým daha 17 :) anlayacaðýnýz gibi ehliyet zamanýný iple çekiyorum.
Yaklaþýk iki yýl önce buluþtý bu Off road meraký gezenbilirden.Ee  Off road denilince akla gelen ilk arabalardan biri niva parçalarý ucuz kendisi ucuz hem maddi hem manevi deðerlerle baðlandýk kendisine :)baþladýk bir niva aramaya.Nivatr'yi bulduk üye olduk.Ýstanbul'da bi araba bulduk çok çürüktü almadan döndük.Sonra Yalova'da aradýðýmýz aracý bulduk.(aracý alýrkenki hikayemizi yapýlýþ resimlerini yayýmlarken garaj bölümünde paylaþýcam)Çekme belgeli aldýk aracý attýk çekiciye getirdik Bursa'ya koyduk kapýnýn önüne 1 yýl dükkanýn önünde bekledi þuan kaportada kendileri mümkün oldukça gidip resimlerini çekiyorum.Merak edenler için yakýn zamanda garaj bölümü açýp paylaþýcam.
Aslýnda epey uzun bir süredir bu sitenin üyesiyim fakat aracým olmadan yazýþmalara katýlmadým uzaktan izledim-okudum tüm konuþulanlarý paylaþýlanlarý çok yararý oldu araç toplanýrken gerçekten harika bir site emeði gecen herkeze çok teþekkürler...
Saygýlarýmla...
Gidilmeyene git!Yapýlamayaný yap!

sekyad

aracýnýz hayýrlý olsun...
MEHMET ÖRS-MANÝSA-NÝVA 2000

cemfe

Harun

Cem aramýza hoþgeldin,aracýn gönlüne göre olur umarým...

motoru ve diðer aksamlarý ne alemde aracýnýn,
son olarak aracý nasýl kullanmayý düþünüyorsunuz,kaydýný silip daða taþa mý vuracaksýnýz?

cemfe

Alıntı yapılan: Harun -  Mart 10, 2011, 08:59:45
Cem aramýza hoþgeldin,aracýn gönlüne göre olur umarým...

motoru ve diðer aksamlarý ne alemde aracýnýn,
son olarak aracý nasýl kullanmayý düþünüyorsunuz,kaydýný silip daða taþa mý vuracaksýnýz?

öncelikle çok teþekkürler bu samimi karþýlamanýz için :)
aracýn kaporta aksamýnda kronik sorun olan çürümeler mevcuttu hallediliyo yavaþ yavaþ yeni taban saçý bastýrýldý monte edildi.aracý orjinaline sadýk kalýp toplamayý düþünüyoruz.bir takým yokohama geolander 11 AT serisi lastik aldýk onlarý takýp gezicez.daha çok asfalt'ta kullanýlacak þuanlýk tek araç olduðu için,ama bi yürütelimde öncelikle...