NivaTR buluþma etkinliði için yer seçimi

Başlatan impeesa, Aralık 02, 2010, 11:33:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanbusa

Ya þöyle güneþ altinda bedeni bir yakalim. Kisa saglikli girelim. Bak Yavuzcum botuda getiririm seni baliga da gotururum. Zaten kisin hep ormandayiz.:)

H@K@N

Haziranýn ilk haftasý olmasýn. 4 Haziranda SBS sýnavlarý var.
Hakan TUTEKÝN
1959 BRh(+)
Sinanoba/B.Çekmece/ÝST

Yevgeni

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Mayıs 27, 2011, 08:51:53
Ya þöyle güneþ altinda bedeni bir yakalim. Kisa saglikli girelim. Bak Yavuzcum botuda getiririm seni baliga da gotururum. Zaten kisin hep ormandayiz.:)

Biz gölgede yayýlýrýz, seni de yaðlayýp çayýra yatýrýrýz, serinlemek için de dereye girersin, olma mý?

hakanbusa

hakanbusa

Yusuf abiye de mantar yapariz mangalda. Malum et yemiyor. Cok gec olmadan etkinligi yapalim. Dag cilekleri gecmek uzere.

Harun

Alıntı yapılan: H@K@N -  Mayıs 27, 2011, 08:53:32
Haziranýn ilk haftasý olmasýn. 4 Haziranda SBS sýnavlarý var.

ikinci haftasý seçim var malum.
kaldý 18-19 haftasý veya 25-26 haftasý,
17 haziran cuma günü de okullar kapanýyor bildiðim kadarý ile...

impeesa

Alıntı yapılan: Harun -  Mayıs 27, 2011, 11:09:29
ikinci haftasý seçim var malum.
kaldý 18-19 haftasý veya 25-26 haftasý,
17 haziran cuma günü de okullar kapanýyor bildiðim kadarý ile...

18-19 haftasý Türkiye offroad þampiyonasý var, katýlmam icap ediyor. Bana 25-26 daha iyi olur.
"Nivan varsa yolun var!"

hakanbusa

Kaldý baþka bahara. Aðustos zaten Ramazan, 19 Eylül okullar açýlýyor. Temmuzda herkes memleketine gider, yýllýk izinler kullanýlýr. En iyisi kýþýn.:):):)

cenker

divers do it deeper

Yevgeni

Haziran'da yaparýz.
Katýlýmcý sayýsý çok önemli deðil. Madem böyle bir buluþma istedi tayfa, 2 kiþiyle de olsa kamp ateþi baþýnda muhabbeti harlarýz..

impeesa

Oylama 2 gün sonra bitecekte olsa kuvvetle muhtemmel Bursa seçildi gibi görünüyor. Bundan gayri tarihi belirleyip kendimizi ayarlamak icap edecek.

Ne zaman nerede buluþacaðýz. Bursada nereye gideceðiz? Nerede kalacaðýz? Ne yeyip ne içeceðiz konularýna yoðunlaþýrsak sonuca bir adým daha yaklaþmýþ olacaðýz.
"Nivan varsa yolun var!"

hakanbusa

Ben kiralýk üye bulayým, Bolu ya oy atsýnlar. :) Oy atanlar acaba gelecek mi. Ne kadar gerçek. Yoksa sallama mý oy atýlýyor.:):)

Harun

mevzu baþlarken gelenekselleþebilecek nivatr buluþmasý fikri vardý,
bu baðlamda ben mümkün olan en yüksek katýlýmla ve mümkün mertebe herkesin ulaþabileceði bir yerde olmasýný isterim nacizane,yani gerekiyorsa sonbahara/kýþa kalsýn ama ateþ büyük,ateþbaþýna tüneyecek tayfa kalabalýk olsun :D

impeesa

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Mayıs 28, 2011, 11:42:47
Ben kiralýk üye bulayým, Bolu ya oy atsýnlar. :) Oy atanlar acaba gelecek mi. Ne kadar gerçek. Yoksa sallama mý oy atýlýyor.:):)

Katýlmayacak olup Bursaya oy atan bir kiþi tanýyorum mesela  ;D
"Nivan varsa yolun var!"

reis28

Tercihlerde Ýst cevresi yada Trakya tarafýnýda ekleseydiniz ceþitlilik olsun
DURSUN USTA 05364629668