02 - 03 Ekim Fýrat Nehri Çevresi

Başlatan bymuammer, Ekim 08, 2010, 12:17:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bymuammer

Uzun zamandýr iþ güç derken unuttuk doðayý bi hatýrlayalým dedik :) iyi de etmiþiz bugün haftanýn son günü halen depoda azda olsa o huzur duruyor :)

Yevgeni

Sizin tayfa kurulmuþ bile Muammer abi.
Bu arada tavla sonucu ne oldu?

bymuammer

evet abi yavaþ yavaþ tayfa bir araya geliyor. Tavla sonucu ise maalesef suat abi (nivatr tiþörlü ve gözlüklü :)) olan defalarca yenildi :)

suat

Herkese selamlar. muammer gakkom fotolar ve videolarýn hepsi bukadar deðil sanýrým

bymuammer

yok abi daha varda vakit bulamadým atacak

MOUNTAINBIKER

slm kardesim,
ellerinize tekerlerinize saglik.gercekten guzel bir gezi oldugu ortada.fotolar ayri bir guzel.devamini bekliyorum.
saglicakla.
hur

suat

Bu hafta sonu yaðmur yaðarsa gidelim bir yerlere,keçilerin ayaklarý deþinmek istiyor  :D
( Kadir abimizin kulaklarý çýnlasýn )

colins

Gerçekten resimler süper tekerlerinize saðlýk.Devamýný bekleriz

ERCO

göl kenarýnda üc niva ve kamp muhteþem bencebundan ötesi yok gibi allah muhapetinizi artýrsýn arkadaþlar
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Harun

güzel bir doða keyfi olmuþ Muammer,görseller de çok güzel,elinize saðlýk...

Maestro

görseller için teþekkürler...  gözümüz gönlümüz açýldý...

ecirman

Belli ki güzel bir gezi olmuþ.Darýsý baþýmýza.Ýstanbul dan selamlar...
TB1BG    Lada Niva 1.7i   2003

kadir2977

suat abi tavla sonucuna üzüldüm  ??? yanlýz muammerin defalarca YENÝLDÝ DEMESÝ BENÝ BÝ OKadar daha ÜZDÜ  ;D.o akþamý tavlayý koltuðunun altýna alman baþka bir hava kattý muhabbetimize ;D.kýsa zamanda keçileri çamurda eþindirelim  ne dersinizz.:D.selamlar kalýn saðlýcakla..

suat

Kadir abi þansýz günümdeydim diyelim ve,eþindirelim de mübarek yaðmýyor bi yaðsa keçiler ilallah edecek te yaðmýyor :D
Bu hafta yaðsada yaðmasada çok güzel bir rota hazýrladým gidelim.

rasta

þu memlekette heryer güzel heryer cennet...görünen o ki sadece biz bozuyoruz
H.Orhun Arpad
O RH +
1971