Ankara'dan selamlar.

Başlatan mka.mka, Eylül 06, 2010, 12:33:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mka.mka

Öncelikle herkese merhaba. Uzun süredir bir çok konuda faikilerinize baþvurmama raðmen maalesef taniþmamýz bugüne kaldý. Aranýza Ankaradan katýlýyorum. Bir süre önce 1998 model orjinal km.si 75.000 olan bir araç alarak bende Nivacý oldum. Bu yaþta bum km olabilirmi diye servis dahil 3 ustaya gösterdim hepside doðruluðunu onayladý :) Aracýn ilk aldýðýmdaki resimleri mevcut. Þuanki halinide en kýsa sürede ekleyeceðim inþallah. Aldýktan hemen sonra Ankarada Telman Ustaya götürdüm genel bakým için debriyaj ve fren ayarlarý dýþýnda yapacak biþey bulamadý çok þükür. Burda tesadüfen Kerem (westie) ile tanýþtým. Umarým burdan görüþmemiz devam eder.
Daha sonra yapýlan iþlemlere gelince þimdilik dýþ görsellerle baþladým. Kalýn kapý bantlari kaput ve kaþý ve havalndýrma ýzgarasý korumasý çamurluk içlerine plastik çamurluklar (adý gelmedi þimdi aklýma :) ) araba görüntü olarak çok farketti gerçkten. Mekanik olarakta alt ve üst debriyaj merkezleri deðiþti kuyruk keçesi fazla terleme yapýyor o deðiþecek, ön camda ufak bi çatlak vardý yürüdü gitti o daðiþiyor. Sonra yapýlacak iþlemler ise yükseltme ve mümkün olan en agresif lastikler ve buna uygun jantlar. Bu kunuyu da þu sýralar Dursun Ustayla görüþüyoruz bayramdan sonra bitirces inþallah. Þimdilik bu kadar tekrar herkese selamlar.  

reis28

Mesut bey aramýza hoþ geldiniz aracýnýz hayýrlý olsun iyi günlerde kullanýn
DURSUN USTA 05364629668

mka.mka

Alıntı yapılan: reis28 -  Eylül 06, 2010, 12:54:32
Mesut bey aramýza hoþ geldiniz aracýnýz hayýrlý olsun iyi günlerde kullanýn
Teþekkür ederim ustam. Keþke sizin gibi bir ustayla ayný ilde olabilseydik :(

Harun

aramýza hoþgeldiniz..Nivanýz hayýrlý olsun...

wastiee

hoþgeldiniz :) güncel halinin de fotoðrafý var mý?
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

mka.mka

Aracýn ön camý deðiþiyor bir kaç güne yeni resimleri koyarým. Bu arada Telman ustanýn orda beraber yemek yediðim Kerem sizdiniz yanýlmýyorum dimi:)

ERCO

aramýza hoþgeldinin  güle güle kullanýn nývanýzý
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

wastiee

iþin aslý önce þaþýrdým da daha sonra arka tamponun arkasýndaki koruma demirinden ve eskiþehir plakadan hatýrladým :) evet benim, ama bir kaç ay oldu sanýrým?

wastiee

ön cam deðiþtirmenin maliyeti ne kadar? korkunç çizik var bende aklýmdan geçiyor arasýra ama ucuz deðildir heralde

mka.mka

Alıntı yapılan: ERCO -  Eylül 06, 2010, 08:54:57
aramýza hoþgeldinin  güle güle kullanýn nývanýzý

Alıntı yapılan: Harun -  Eylül 06, 2010, 09:13:32
aramýza hoþgeldiniz..Nivanýz hayýrlý olsun...

çok teþekkür ederim gerçekten çok hoþ  buldum ,:)

mka.mka

Alıntı yapılan: wastiee -  Eylül 06, 2010, 10:03:23
ön cam deðiþtirmenin maliyeti ne kadar? korkunç çizik var bende aklýmdan geçiyor arasýra ama ucuz deðildir heralde
Kerem 120 ve 150 yye var dedi bende en iyisi olsun dedim ;) iþçilik ne yazdýlar bimiyorum