Benim de artýk bir NÝVAM var...

Başlatan talha ayçiçek, Mart 05, 2010, 11:02:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

talha ayçiçek

kýymetli abilerim niva tr ye 15 20 gündür üyeyim ama niva sýz bir üye idim niva tr den abilerim ve okuduðum konular dan niva hakýn da baya bilgi sahibi oldum ve sonun da niva ya kavuþtum avcý ve doða tutkunu olma sebebim le niva nýn benim için iyi bir yol arkadaþý av arkadaþý olacaðýný düþündüm kýsa bir süre için de resimleri paylaþacaðým sizden çok öðreneceðim var tüm niva tr tayfasýna selamlar saygýlar. inanýn parkurlarýmý görünce içiniz gidecek .

Bigalý Mustafa

Aracýnýz hayýrlý olsun.Avcýlýk deyince bende avcýyým ve en iyi avcý aracý nivadýr.Ýyi günlerde bol avlý sezonlar dilerim :)
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

niva07

sayýn ayçiçek, niva sahibi olduðunuza sevindim.. birisi avcýyým diyorsa, adam'a Nivan var mý diye sorarlar :D Kazasýz belasýz güzel günlerde kullanýn.. Bizlere bol bol resim temin edin.

talha ayçiçek

size bol bol toroslarýn resimlerini göndereceðim abi bu hafta sonu geyik daðlarýn eteklerin de deneme sürüþü yapacaðýz.

ufo

aracýnýz hayýrlý olsun.
ben de av için almýþtým.
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

niva07

talha ayçiçek

abi antalya deðil ama sayýlýr alanya 80 km bizim oraya konya hadim ilçesi.

NÝVACI

Ayçiçek aracýný güle güle kullan.
saðlýklý av sezonu dilerim rast gele.
Bir arakadaþ bende avcýyým diyor. Ne mutlu.
Bende Avcý emeklisiyim.
Buralarda bir söz vardýr.(Avcýnýn emeklisi balýkçý olur derler)
bende ters tepti daða sardýk göçü.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

colins

Talha þu aracýn resimlerini gönder hadi bakalým.
Ok larý aldýn mý?

talha ayçiçek

ABÝ benim avcýlýðým çok baþka ya ,emekli olurum ama heral da kefeni giyince benim dað keçisini biraz denedim yok böyle bir araç aþkým iki katýna çýktý þimdi toroslara çýkacaðým günü bekliyorum, sizlere konya nýn düz ova sýnda yapýlmýþ bir gezinti gösteremem rakým 2000  2500 lerden güzel resimler göndereceðim. abi ok 144 ler almadým daha ,araç satmadan araç alýnca abi zor oluyor ama en kýsa zamada çözeceðim lastik sorununu yorum yapan abilerime teþekkürler.

bkurum74

hayýrlý uðurlu olsun, kazasýz belasýz güzel günlerde kullanýn.

ckirez

HAYIRLI OLSUN .Bende uðraþýyorum lada için kýsmet olursa alýcam.

akbabaliufuk

ahh ah az kaldý yakýnda aþkýma kavuþucam bende:)

niva07

insanlar niva seviyorum, niva alýyorum, hastasýyým, meraklýsýyým dedikçe sanki  o kiþi benmiþim gibi seviniyorum, manyak mýyým neyim.. hepinize bol nivalý günler :)

MuZiP_06

Adam'a sormuþlar,Ustam nedir bu av Meraký,nezaman tergeyleyeceksin bu av merakýnýý.. ?Adam cevap vermiþ; Nezaman öleceðimi bende bilmiyorum :)))
Bende av hastalýgýna tutulmuþtum,þimdi Niva hastalýgýda baþ gösterdi,Arkadaþlar kurtulusyok bu dertler beni götürür :D
Talha keçin'i güle güle kullan.Allah kaza bela vermesin,masrafsýz dertsiz tasasýz eðlenceli þürüþler nasip eder inþallah..