Kar yaðdý Böyle Oldu:)

Başlatan Bigalý Mustafa, Ocak 29, 2010, 11:06:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bigalý Mustafa

Bu hafta sonu kar yaðdý.Ben ve nivam çocuklar gibi þendik.Gezdik,avlandýk. :D                                                                                                                                                              Küçük kýzým ZEYNEP ve kardan adamý             
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

colins

Abi süper resimler ellerine saðlýk.

ERCO

oy oyyyyyyyyyyyy bu ne güzellik yaw iþte bizim izmirimizin tek eksigi kar Mustafa abi paylaþým icin cok teþekürlert
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Harun

nefis kareler.
kar ve niva birbirine ne kadar da yakýþýyor...

MOUNTAINBIKER

eline saglik hemserim :D :D

memleketimdeki kari gormeyeli uzun zaman olmustu.ayrica plakaya bakmazsak,rusyadan manzaralardiyecgim :D
yaani o kaddar orcinal bisii,su kar ve lada niva....

paylasim icin tesekkur edrken,makinenin markasini da merakedenler adina sorayim.
:'(
bi zamanlar bende cekiyordum... :'(

Bigalý Mustafa

Alıntı yapılan: ziyaretci -  Şubat 01, 2010, 09:11:02
eline saglik hemserim :D :D

memleketimdeki kari gormeyeli uzun zaman olmustu.ayrica plakaya bakmazsak,rusyadan manzaralardiyecgim :D
yaani o kaddar orcinal bisii,su kar ve lada niva....

paylasim icin tesekkur edrken,makinenin markasini da merakedenler adina sorayim.
:'(
bi zamanlar bende cekiyordum... :'(
Saðolasýn  :) Makinam sanyo 6 m piksel normal bir makina. :)Bu arada çanakkale ile baðlantý ? ben sizi antalyalý biliyorum ama

NÝVACI

MUSTAFA  Tam kalemimsin  gözlerinden öperim.
Baþakada yorumum yok.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

feyzullah

hey maaþallah içim açýldý adaþ 

kemanvirtiyozu

mustafa abicim naptýn yaktýn bizi þu güzellikle ya özendik forumca neredeyse. çok güzel resimler maþallah
Baþýmýn üstünde yeriniz var...
05395938359

MOUNTAINBIKER

;D
vaayy hemserime bak beyauw.
ben karsi yakadan,GELIBOLU danim.15 senem orada gecti .daha sonra memleket degistirip AKDENIZli oldum,once MERSIN ardindan da ANTALYA.BURADA 25 sene dolacak.
benim dedem de 1950 yillarinda CANAKKALE nin tek sulhceza hakimiymis bu nendele herkes bizi tanirdi..
saygilar emserimm ;)

17 plakaya saygi ve sevgim var,bizim pederim vosvosu da canakkale liydi 17 AS 765
ha 07 ha 17
yedilerdende emseriyiz beyauuw

feyzullah

bizde hala týk yok inþallah haftaya tebrik edyiyorum

ayrýntý

Beyazlarda bi güzel açmýþ seni be abicim çok selamlar...

NÝVACI

Bigalý kardan adamý yapmaya  yövmiyeci tutmadýn deðilmi? :o
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Bigalý Mustafa

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Şubat 04, 2010, 01:00:57
Bigalý kardan adamý yapmaya  yövmiyeci tutmadýn deðilmi? :o
Abii emrimizde birsürü yangýncý var ...ee mevsimde kýþ olunca... ;D

muhammedcelik1983

Yeni konu açmayayým dedim..Mevsimin ilk karý toroslara düþtüðü bu günlerde pazara arkadaþlarla toroslara doðru bir gezi planýmýz var sorum þu ki þuan nivada vasat hatta çok iyi sayýlmaz durumda çelik jantlý geniþ  asvalt lastikleri takýlý orjinal jantlardada iyi durumda ok-144 ler takýlý  karda sizce hangi lastik takýmýný tercih edeyim?