ACELLE YAYLASI 23-24 ocak 2010

Başlatan yusuf, Ocak 05, 2010, 11:04:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Balaban

Alıntı yapılan: kaptan -  Ocak 22, 2010, 02:40:06
Biz sülükgöle gitmekten hala vazgeçmedik, Ýstanbul kartaldan sabah 06:00 da hareket edeceðiz katýlmak isteyenlere duyurulur, (Tek Niva gidiyoruz)
kaptan merhaba ;
bizde yarýn sabah ayný saat'lerde istanbul grubu ile buluþmak için yola çýkacaktýk.
iptal olduðu için acelle'yi güney'den denemek üzere kendi rota'mýzý oluþturduk ve kýsmetse yine ayný saat'lerde yola çýkacaðýz , tabiiki spontone geliþmeler olabilir.
duruma göre sizlerle kontak kurmak ve belli bir zaman sonra size katýlarak tanýþmak istiyoruz.
erhan+hakan (e.gsm:0 533 924 07 25 / h.gsm:0 533 924 07 20)
saygýlar.

Balaban

bu arada aracýmýzý tanýmanýz için resmini göndermek istedim.
selamlar.

kaptan

Balaban selam,
532 734 04 34 (Ali) telefon numaram bize katýlmanýzý tanýþmayý bizler de çok isteriz, hangi istikametten geleceksiniz?

Balaban

kaptan ;
yeniþehir,bilecik yolu,gölpazarý,taraklý güzergahýndan kýsmetse
sülüklü'de konaklama imkaný vardý diye hatýrlýyorum gitmiþtim bir iki kere

kaptan

Balaban selam,
sülüklü gölde konaklama yeri yok biz onun için çadýrda kalacaðýz, kalma gibi bir niyetiniz varsa tedarikli gelin, (çadýr, uyku tulumu vs.), dediðim gibi gölün etrafýnda kalacak herhangi bir yer yok, (derme çatma bekçi kulubesi hariç tabiki hala duruyorsa)

hakanbusa

Dursun abi program ne. Bu gezi iptal oldu sanýrým.

seyhan

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Ocak 22, 2010, 07:43:23

Abi siz Kemerburgaz tarafýna geçin, geçerken de beni alýn :) :)  Bu hafta sonu kayýnpeder benden hýzlý davrandý ve Necatiyi aldý ava çýktý. Sap gibi kaldýk ortada.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

hakanbusa

Olur valla hemde görüþmüþ oluruz. Kapý komþumuz kemerburgaz ý özledik.

Balaban

Alıntı yapılan: kaptan -  Ocak 22, 2010, 06:22:06
Balaban selam,
sülüklü gölde konaklama yeri yok biz onun için çadýrda kalacaðýz, kalma gibi bir niyetiniz varsa tedarikli gelin, (çadýr, uyku tulumu vs.), dediðim gibi gölün etrafýnda kalacak herhangi bir yer yok, (derme çatma bekçi kulubesi hariç tabiki hala duruyorsa)
kaptan ;
aracýmýzda hepsi mevcut þartlar müsait olursa tedariðimiz var.
ben uzun zaman önce bir gezi programýnda sülüklü'yüde görmüþtüm otel,motel tarzýnda bir þeyler var gibi kalmýþ aklýmda ama çok yer gezmiþtik yanlýþ hatýrladým demekki.
hele bir sabah olsun çýkalým yolada tel.ile irtibat kuracaðýz seninle kýsmetse.
þimdilik allah rahatlýk versin.

reis28

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Ocak 22, 2010, 07:43:23

arkadaþlar bakalým daha bir karar cýkmadý lakin bende Ciftalan göller bölgesi arasýnda bir tur yaparýz. Hele bir YUsuf abi ne diyecek bakalým torseni cift elfirenini denerdik
DURSUN USTA 05364629668

farmacc

Duruma bakýlýrsa ya Þile Hacýllý tarafýndayýz,ya göller bölgesinde.Her iki durumdada pazar camurdayýz  .