1994 Niva TANK

Başlatan NivaTANK, Aralık 23, 2011, 11:42:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet22

Alıntı yapılan: NivaTANK -  Ocak 04, 2012, 05:02:56
teþekkür ediyorum bir video ekliyim o zaman

http://www.youtube.com/watch?v=WuUzzKADP6o&list=LLZ4UkTjjscOUoQZbWOzIsYA&feature=mh_lolz
berk video güzel ama bence o kadar suya hýzlý girmene derek yoktu niva oradan  raðat gecerdi derim  tabi arazi þartlarýný burdan gördüðüm kadarý ilee ;)
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

NivaTANK

çok yavaþta bir yerine kadar batmadan geçilebiliyordu fakat dev tekerlekli ford ranger geçerde Tank dururmu  8)
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

mehmet22

Alıntı yapılan: NivaTANK -  Ocak 04, 2012, 05:20:18
çok yavaþta bir yerine kadar batmadan geçilebiliyordu fakat dev tekerlekli ford ranger geçerde Tank dururmu  8)
tabiki varmý araziye giripte tavana kadar cumurlanmamak deyilmii..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

giosué

Güzel video hocam fonda sanki v8 sesi mi geliyo yoksa cross motor falan damý vardý makineden mi oyle geliyo

mehmet22

Alıntı yapılan: giosué -  Ocak 04, 2012, 05:42:22
Güzel video hocam fonda sanki v8 sesi mi geliyo yoksa cross motor falan damý vardý makineden mi oyle geliyo
bende duydum sesi ama bence bir tekleme sorunu gibi geldi bujilerden biri cakmýyor galiba sudanda olabilir diye tahmin ettimm...
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

NivaTANK

Egzostum kýrýktý ogün ve bunun yanýnda hala motordan gelen bir þýkýrtý sesi var, farklý bir tarz yaratmýþ ikisi beraber olunca V8 gibi olmuþ deðilmi  ;D

edirneli

Nivanýn sesi tam doðaya uymuþ:) Motor zincir gergi paleti kýrýlmýþ gibi sanki. Genelde gergiden kaynaklanýyor þýkýrtý sesi.
86 model ihtiyar delikanlý

niva07

güzel video, sese bayýldým.

alitutuncu

gayet þýk duruyor, yapýlý olmasýna hiç gerek yok, güle güle kullanýn !
Lada AVNÝ 1997 / memleket AYDIN ikamet KARS

dora

Valla çok hoþuma gitti kutluyorum.
Niva 1041-firefly-Atlantis

NivaTANK

Çpk teþekkür ederim arkadaþlar