bunlarda bizim buralardan 1 kac karee niva ve doða

Başlatan mehmet22, Kasım 21, 2011, 02:55:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet22

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Aralık 01, 2011, 04:17:25
Güzel kareler mehmet abiii  ;)
sagol özgürr tþk    
:'( :'(
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

****OZGUR****

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Aralık 01, 2011, 04:28:20
  sagol özgürr tþk     senden baþka pek beyenen olmadý anladýgým :'( :'(

Vardýr abimde millet þuan online deðil onun içindir  ;) Zaten ikimizden baþta 7/24 burda olanda yok sanýrsam  ;D ;D ;D
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

NÝVACI

neden beðenmeyelim.
gayet güzel
keçide gayet þýk görünüyor
bir karede sende olsaydýn'da senide tanýsaydýk.
kendine haksýzlýk etme.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

mehmet22

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Aralık 01, 2011, 06:12:25
neden beðenmeyelim.
gayet güzel
keçide gayet þýk görünüyor
bir karede sende olsaydýn'da senide tanýsaydýk.
kendine haksýzlýk etme.
haklýsýn burhan abi  ben kecinin yanýnda cýkmadým hicc sebebi ise yanlýz cýktým daglara dolaþmaya kimse yoktu yanlýzdým bu yüzden ben sadece keciyi cektim  o beni cekmedi kýzdýý ;D ;D ;D
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

edirneli

araban çok güzel duruyor hemþerim.Allah kaza bela vermez inþallah. Herzaman kalbinde heyecan lastiðinde de çamur olsun.Umarým birgün forumda deðil de avda buluþuruz.
86 model ihtiyar delikanlý

mehmet22

Alıntı yapılan: edirneli -  Aralık 27, 2011, 03:19:09
araban çok güzel duruyor hemþerim.Allah kaza bela vermez inþallah. Herzaman kalbinde heyecan lastiðinde de çamur olsun.Umarým birgün forumda deðil de avda buluþuruz.
sagolasýn  þakir abi cümlemize inþallah  birgün beraber 1 av yaparýz belkii   naptýn lastikler geldimi taktýnmý sen abii??
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

tatar_32

ustaaa emeðinize saðlýk gayet güzel on numara olmuþ bence ;)

NivaTANK

Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

vosdost

Alıntı yapılan: NivaTANK -  Aralık 31, 2011, 06:21:34
AT lastiklerle bile Niva harikalar yaratýyor

Nýva bu ne yapacagý bellý olmaz.Yerý gelýr hoplaya hoplaya cýkar yeri gelýr camuru yarar gecer. Nývam yok ama dýsardan gordugum bu. 19 ýnc lýk x 5 jantýyla  saft kesme dýsýnda cýkamadýgý yer gormedým. Garýp ama gercek. Serdar Tanýn beyaz 1.7 sý :)

NÝVACI

Alıntı yapılan: vosdost -  Ocak 01, 2012, 07:55:39
Nýva bu ne yapacagý bellý olmaz.Yerý gelýr hoplaya hoplaya cýkar yeri gelýr camuru yarar gecer. Nývam yok ama dýsardan gordugum bu. 19 ýnc lýk x 5 jantýyla  saft kesme dýsýnda cýkamadýgý yer gormedým. Garýp ama gercek. Serdar Tanýn beyaz 1.7 sý :)
Üstelik asflt performans lastiðiyle.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Zafer Usta

alitutuncu

Mehmet Bey, resimleriniz oldukça güzel, fakat sitede küçük görüntüdüðü için kendini fazla gösteremiyor izleyenlere.
resimleri eklediðiniz yerlere gelip sað üstte bulunan düzelt seçeneðini týklayýn karþýnýza çýkan sayfada þöyle bir cümle göreceksiniz.

img width=800 height=600]htp://fotoekl.net/images/p1010005.jpg[/img

buradaki yeþil yazýyla belirttiðim yer resminizin yüklendiði sitenin size verdiði link mavi olan ise resmin sitede görüneceði büyüklüðü piksel cinsinden ifade eden rakamlardýr. ben genelde resimleri width:600 height:450 yapýyorum, siz de resimleriniz bu ebatlara ayarlara getirirseniz daha güzel olur diye düþünüyorum. hepsini tek tek yapmak zor olur derseniz en azýndan beðendikleriniz deðiþtirin derim.
teþekkürler !
Lada AVNÝ 1997 / memleket AYDIN ikamet KARS

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

Alıntı yapılan: NivaTANK -  Aralık 31, 2011, 06:21:34
AT lastiklerle bile Niva harikalar yaratýyor
evet üzetinde kumho at var ama her yerlerden geciyor  ok.144  keyfi yok tabi camurda  ;D ;D ;D ;D
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

Alıntı yapılan: alitutuncu -  Ocak 02, 2012, 10:37:41
Mehmet Bey, resimleriniz oldukça güzel, fakat sitede küçük görüntüdüðü için kendini fazla gösteremiyor izleyenlere.
resimleri eklediðiniz yerlere gelip sað üstte bulunan düzelt seçeneðini týklayýn karþýnýza çýkan sayfada þöyle bir cümle göreceksiniz.

img width=800 height=600]htp://fotoekl.net/images/p1010005.jpg[/img

buradaki yeþil yazýyla belirttiðim yer resminizin yüklendiði sitenin size verdiði link mavi olan ise resmin sitede görüneceði büyüklüðü piksel cinsinden ifade eden rakamlardýr. ben genelde resimleri width:600 height:450 yapýyorum, siz de resimleriniz bu ebatlara ayarlara getirirseniz daha güzel olur diye düþünüyorum. hepsini tek tek yapmak zor olur derseniz en azýndan beðendikleriniz deðiþtirin derim.
teþekkürler !
evet resimler ufak büyük izlemek istersen üzerine bir kere týklaman yetiyor abii  onlarý o zaman sitemizin eklenti kýsmýndan eklemiþtim ondan .
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN