bunlarda bizim buralardan 1 kac karee niva ve doða

Başlatan mehmet22, Kasım 21, 2011, 02:55:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mehmet22

bunlar nasýl
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

a
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Yevgeni

Fotograflarý küçültmen lazým gerekecek sevgili abim..

mehmet22

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 21, 2011, 03:32:18
Fotograflarý küçültmen lazým gerekecek sevgili abim..
..,, degerli abim ben fotograflarý  eklenti kýsmýndan ekliyorum bunun baþka bi yöntemi yok anladýgým kadarý ile yevgeni abimm  ??
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

d
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

s
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Yevgeni

Otomatik olarak küçültüyor zaten, lakin seninkiler çok büyük sanýyorum, iþlem bile yapamýyor hayta.
Ýnternet üzerinde otomatik foto küçültme aparatlarý olmasý lazým ama nelerdir bilmiyorum hiç kullanmadým..

mehmet22

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 21, 2011, 03:45:32
Otomatik olarak küçültüyor zaten, lakin seninkiler çok büyük sanýyorum, iþlem bile yapamýyor hayta.
Ýnternet üzerinde otomatik foto küçültme aparatlarý olmasý lazým ama nelerdir bilmiyorum hiç kullanmadým..
abim ilgine tþk. lakin biþey daga sorup seni ragatsýz edicem benim bu þekilde yükledim fotolar kücük kare cýkýyor diger abilerim iz arkadaþlarýmýzýn yükledigi  sayfada  daga büyük gözüküyor  bunun icin biþey yapmam gereklimi???
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Yevgeni

Abim sen photobucket üzerinden mi yüklüyosun?

mehmet22

hayýr abi yeni konu ac oradan konu baþlýgý+  konuyu yazýp alttan ek secenekler diyip gözat diyerek pc den fotolarý gösterip yüklüyorum fakat boyut 1200 KB   den büyükleri hata diyip yüklemiyor +  kücük olanlarý yüklesede fot. cok büyük degilde sizinkilere göre daga ufak gözüküyor sayfada???
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

Yevgeni

Mehmet abi, bir tane fotografý bana mail etsene, bir bakayým..

mehmet22

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 21, 2011, 04:43:19
Mehmet abi, bir tane fotografý bana mail etsene, bir bakayým..
yavuz abim  yolladým mail ile geldimi bi kontrol edersin abimmm
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

STI Performance

imageshack.us tan yükleyin.yüklerken boyutlandýrmada yapabiliyorsunuz.Temiz iþ.Photobucketten kaydettiðimiz resimlerin nedense aðzý burnu yamuluyo...

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN