Ve iþte Huzurlarýnýzda LADA AVNÝ ! 31 AH 312

Başlatan alitutuncu, Mart 10, 2011, 03:10:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Bence LPG tanký yuvasý çok güzel olmuþ. Sizin amacýnýza rahatlýkla hizmet eder aracýnýz. Off-road yapacak olsanýz uzaklaþma açýsýný bozardý ama doða gezisinde ve avda sorun olmaz diye düþünüyorum.

alitutuncu

epey yoruldum, dün aracýmý sanayiye götürdüm. þuanda yürür aksam ve motor grubu bakým görüyor. mesai dolayýsýyla cumartesi ben de gideceðim. ustama yardým olsun. ben de bu aralar ufak tefek iþlerle kendimi meþgul ediyorum.

Lada AVNÝ 1997 / memleket AYDIN ikamet KARS

alitutuncu

Arkadaþlar kusura bakmayýn, kendi iþlerime daldým gitti. bu arada arabam boyaya hazýr artýk, yarýn pýrýl pýrýl çýkacak karþýma inþallah. ustamý epey yordum, hafta sonu en küçük saç bileþimlerine dahi mastik macun sürdüm boyadan önce. Sanýrým biraz hýzlanmanýn zamaný geldi, inþallah bundan sonra biraz daha sýk karþýnýza çýkacaðýz !

krosofrot

HÝÇDURMASAM

Yevgeni

Kullanmak için yapýyor diye biliyorum Musa abi..

krosofrot

Keþkem ya  Busevdalar bukadar çabuk bitmemeli
HÝÇDURMASAM

alitutuncu

Sonunda boyadan çýktýk. pýrýl pýrýl olduk.

ufaktan giyinmeye baþladýk. ilk önce yanlara siyah mat folyo çektik. epey þekil deðiþmeye baþladý. resimler geliyoooo

alitutuncu

Sýfýr OK144 ler de oldukça yakýþtý...

Jantlarý iyice temizledik tel fýrçayla, ardýndan astar boya. önce metalik griye boyamayý düþünüyordum ama sonradan mat siyaha karar deðiþtirdik. sanýrým yerinde bir karar oldu !

Harun

yüzbaþý (ya da kaptan) þekillenmeye baþlamýþ ufaktan...
güzel de olacak belli,
kolaylýklar...

alitutuncu

teþekkürler Harun Bey ! daha devamý geliyor. Bu arada nivama isim buldum. o da sonlara doðru biraz sürpriz olsun. Yüzbaþý-kaptandan vazgeçtim.

alitutuncu

Dün lambalarý da ledledik. ledlerin tamamýný dealextreme.com sitesinden aldým. oldukça ekonomik ülkemize göre. sadece þerit ledi gittigidiyordan aldým.

ÖN PARK VE SÝNYALLER

PLAKA AYDINLATMALARI

YAN SÝNYALLER

ARKA AYDINLATMALAR. burada ledler fazla amaca hizmet etmedi, o yüzden hepsini deðiþtirmedim.

Özellikle iç aydýnlatma süper oldu. direk lambalarýna 9 ledli softit led ampul taktým, süper oldu. herkese tavsiye ederim. þýk ve güçlü !

Ayrýca arka bagaj için bir yenilik yaptým. tavan hizasýna þerit led koydum. kapýlardan herhangi biri açýldýðýnda direk lambalarýyla birlikte yanýyor. yada direk lamba düðmelerinden herhangi birine bastýðýnda yanýyor. ilave olarak bagaj kapýsýna da bir adet kapý müþiri koydum. bagaj kapýsýný da açýna iç aydýnlatmalar yanýyor. en güzeli de bu oldu bence.

impeesa

Emeðinize saðlýk, güzel oluyor ve az kaldý. Bir kaç gün sonrada süslemesi biter ;)
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

eline saðlýk Ali abi süper gidiyor,
siyah cant tercihi bence tam isabet,siyah cantýn beyaz nivaya çok yakýþtýðý kanaatindeyim ben de,
aydýnlatmalar da yaratýcý olmuþ...

Yevgeni

Dün sabah trafikte arkamdan gelen (mesafe olarak da oldukça geride) bir minibüs'ün (capon, van) farlarý aynadan gözümü aldý, güneþ ýþýðý gibiydi, bakamadým zaten. Lakin merak ettim, bu ne tür bir uygulamadýr? Bileyim ona göre durup (adamý da durdurup) arýza verecem, böyle terbiyesizlik görmedim. Sahte xenon bile masum kaldý yanýnda..

alitutuncu

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mayıs 17, 2011, 01:07:59
Dün sabah trafikte arkamdan gelen (mesafe olarak da oldukça geride) bir minibüs'ün (capon, van) farlarý aynadan gözümü aldý, güneþ ýþýðý gibiydi, bakamadým zaten. Lakin merak ettim, bu ne tür bir uygulamadýr? Bileyim ona göre durup (adamý da durdurup) arýza verecem, böyle terbiyesizlik görmedim. Sahte xenon bile masum kaldý yanýnda..

kesinlikle ihbar edin polise. her yer xenon magandalarýyla doldu, bir de ayarlarýný iyice kaldýrtýyorlar. bakmak mümkðn bile deðil. ilk baþta ben de düþünmüþtüm ama yasak olduðunu öðrenince vazgeçtim. iyi ki yaptýrmamýþým zaten orj farlar oldukça baþarýlý, hiç gerek yok bence...