35 U 9115

Başlatan akademic, Haziran 24, 2009, 11:39:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akademic

evet warn ve t max daha iyi bana kalsa hiç birine gerek yok :) ihtiyac olmadý 3 -4 yýldýr tek araba daðlardayým. muayenede sökmek gerekti felan polis çevirse ceza yazarmý bilmiyorum ruhsata iþlemek gerekmiþ yani anlýycan süs olarak duruyor :)

ssbman

Evet niva pek ihtiyaç duymuyor sanýrým  :D Ama araçta bulunmasý da güven veriyor . Makul birþey alý takmak lazým belkide ...

NÝVACI

Ýlgine teþekkür ederim.Arkamýzdan atlý kovalamýyor.
Diðer iþler tamamlanýnca düþünebilirim.
selamlar.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

akademic

Arazilerde en çok koltuklardan þikayet ediyordum. en sonunda serdar kardeþiminde yardýmýyla Nissan skystar koltukla aldým bu günde montajýný yaptýk süper oldu resimleri ekliyorum.

akademic

Makrakanta

Hakikaten süper olmuþ mükemmel.Soracaðýmýzý biliyorsun academic kardeþ insan fiyatýný, nerden aldýðýný, uydurmak zor oldumu filan onuda yazar.
Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M

serdartan

ademi kardeþim gönlüne göre olduysa cok sevinirim allah güle güle kullanmak nasip etsin  :)
Tan Oto Klima Elektrik

ERCO

kardeþim ðüle ðüle kulan yakýþmýþ keciye  ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

ssbman

Güle güle kullan hocam çok þýk olmuþ.

Ama makrakanta haklý , nerden aldýn , kaça maloldu , kolay uyuyor mu ? Ýnsan merak ediyor  :D

Saygýlarýmla ...
Barýþ

akademic

arkadaþlar teþekkürler darýsý baþýnýza.
Fiyat konusunu Serdar kardeþim biliyor onun bir arkadaþýndan aldýk normalde alýnmayacak bir paraya o nedenle fiyat kiþiye özel oldu..
montaja gelince  daha önce bmw koltuðu varmýþ benim arabada altlara iki boy profil kaynatýlmýþ o nednele biz yeni koltuðun alrýndaki baðlantý yerlerini söküp saðlam olsun diye lama demiresomun kaynatýp onuda koltuðun raylarýna vidaladýk yani uydu iþi bilen kaportacý olursa her koltuk uydurulabilir. ama rahatýna diyecek yok. :)

dora

Ýyigünlrde kullan güzel olmuþ.
Niva 1041-firefly-Atlantis

taiga

Þahane olmuþ hocam...
Güle güle kullan...

akademic

teþekkür ederim. malum kiloluyuz birde daðda seke seke araba kullanýnca koltuk düzgünolmadýmý belde aðrýlarve sakatlýklar yapýyordu bakalým arazide koltuklarýn performansý ne olacak denedikten sonra yazarým..

NÝVACI

Yaþ genç tabi malzemeyi korumak lazým.
Mavi boncuklarý unutmayýn.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

wastiee

koltuklarým 2.ye kýrýldýktan sonra yine yaptýrmaktansa deðiþtireyim artýk dedim. ademi'nin koltuklarý da uþaktaki kampta görmüþtüm, aynýsýndan arayýp buldum bugün ankara'da :) haftaiçinde takacaðýz kýsmetse :D
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com