Elazýð Harput Buzluk Maðarasý Çevresi

Başlatan bymuammer, Aralık 30, 2008, 12:11:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bymuammer

Geçen hafta 2 araç buzluk maðaralarýna çýktýk. Land rover ve benim cengaver :) aþaðýlarda kar yoktu ama yukarý çýktýkça kar vardý hava oldukça güzeldi. Sizinle paylaþmak istedim çektiðim fotolarý.

Yevgeni

bymuammer

fena deðil abi. buzda bile iyi sayýlýr. geçen hafta çekmiþtim bunlarý. bu haftada hazarbaba daðýna çýktým orada daha fazla kar va buz vardý. karda çok iyi. ama çamur için ayný þeyi söyleyemiyecem. çamurda pek randýman vermiyor. ama yinede çoðu lastikten iyidir abi. ama en kýsa sürede ok144 almam lazým çünkü her hafta dahada zorluyorum kendimi :) bigün yolda býrakabilirler bu lastikler beni :)

reis28

güzel yerler fotolar harika paylaþým için tþkler ok larýda taktýnmý keciyi kimse tutamaz
DURSUN USTA 05364629668

bymuammer

Alıntı yapılan: reis28 -  Aralık 30, 2008, 12:28:40
güzel yerler fotolar harika paylaþým için tþkler ok larýda taktýnmý keciyi kimse tutamaz

saðol abi. inþ. en kýsa sürede takacam dk larý

kocaali

muammer hocam keyifle takip ediyorum eklediðiniz fotoðraflarý, niva'yý alýr almaz doðaya çýkmaya baþladýnýz, maþallah allah nazardan saklasýn, keyifli geziler diliyorum size, fotoðraflarý da sabýrsýzlýkla bekliyorum..
No mud, no fun...

bymuammer

Alıntı yapılan: kocaali -  Aralık 30, 2008, 12:39:26
muammer hocam keyifle takip ediyorum eklediðiniz fotoðraflarý, niva'yý alýr almaz doðaya çýkmaya baþladýnýz, maþallah allah nazardan saklasýn, keyifli geziler diliyorum size, fotoðraflarý da sabýrsýzlýkla bekliyorum..

saðolun abi. zaten doðayý çok seviyordum ve beni pazar fünü sehirde tutana aþk olsundu :) þimdi birde cengaverimiz olunca. hayatta pazar günleri kimse tutamaz beni abi.

NÝVA69

Fotolar için tþk...

Sanýrým bu lastikler 4 mevsim... Aþýrý zorlu yerler dýþýnda yaz-kýþ idealdir...
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

dora

Niva 1041-firefly-Atlantis

bymuammer

teþekkür ederim abi saðolun...

dora abi senin gibi olamasakta yolunda ilerliyoruz :)

onder2321

selam dora kardeş,

ben gaziantepden önder fotografları gördükten sonra seninle ve memleketim olan elazığla gurur duydum.Bende gakkoşum. gaziantepdeyim.bende de 2001 model niva var. Lakin antepde elazığ kadar doğal çevresi yok. İnşallah yaz tatilinde memleketime gelip köyüme harputuma hazar baba dağına ladamla çıkacağım. Senide beraber alıp dağların tepesine çıkacaz kardeş.Fotograflar için minnettarım sana burnumda tüten memleketimle sayende hasret gideriyorum. seninle bir an evvel tanışıp ladaları alıp hazar baba da mangal yapmak için sabırsızlanıyorum.
gaziantep den önder...not cep telefonunu bana mesaj atarsan hemen seninle tanışıp irtibat kurmak isterim.onder2321@hotmail.com

bymuammer

Alıntı yapılan: onder2321 -  Ocak 07, 2009, 09:42:49
selam dora kardeþ,

ben gaziantepden önder fotograflarý gördükten sonra seninle ve memleketim olan elazýðla gurur duydum.Bende gakkoþum. gaziantepdeyim.bende de 2001 model niva var. Lakin antepde elazýð kadar doðal çevresi yok. Ýnþallah yaz tatilinde memleketime gelip köyüme harputuma hazar baba daðýna ladamla çýkacaðým. Senide beraber alýp daðlarýn tepesine çýkacaz kardeþ.Fotograflar için minnettarým sana burnumda tüten memleketimle sayende hasret gideriyorum. seninle bir an evvel tanýþýp ladalarý alýp hazar baba da mangal yapmak için sabýrsýzlanýyorum.
gaziantep den önder...not cep telefonunu bana mesaj atarsan hemen seninle tanýþýp irtibat kurmak isterim.onder2321@hotmail.com

Merhaba topraðým :)

Çok teþekkür ederim abi. Hele bi Elazýð a gelde tozunu attýrýrýz daðlarýn tepelerin. Özellikle kýþýn gelirsen sucuk ekmek haricinde Buzluk maðarasýnýn alt taraflarýnda bahcemiz var sobayýda kurmuþum abi bide odun sobasýnda kestane yaptýkmý harika olur :) Sabýrsýklýkla bekliyorum abi.

Tlf : 0544 482 01 25 Muammer EKMEKCÝ

Hý bu arada ben Muammer abi Dora Antalya da :)

MOUNTAINBIKER

guzel fotolar daha once gorememisim.oralara gelmek lazim.bisikletede iyi gider oralar.

bymuammer

öyle abi iþte þu taþýyýcý iþini halledelim öyle yapacaz zaten. teþekkürler...