dizel motorlu lada niva alýnýrmý bilgilerinizi bekliyorum

Başlatan afacan899, Nisan 24, 2012, 03:25:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vehbi

orjinal diesel niye gelemez ki..
portalda bir sürü adamýz görüþ beyan etme ya da ne bilceyim benzer bir talep nasýl yapýlýr ki distrubütöre.. fiyat makul olanda birinci sýraya beni yazýn..:)
"free as a bird"

vehbi

Yavuz / Erco/ Emre/  belki ben de !
BG ye gidende etraflýca bakýn olur mu abiler  1,9 TD varmýþ..uygun fiyatlý zaten..
millileþtirince maliyet kaça çýkar ben çok ciddi düþünüyorum.. mesela 14 bin 2011 bir dizel niva burada neye kaça mao olur ne kadar dertlidir ? ne kadar uðraþtýrýr ?

"free as a bird"

Yevgeni

Yevgeni

Bir de o 14.000'lik dizel Niva Peugeot 1.9 lt dizel mi, yani fabrikada mi konmus uzerine?

ERCO

ne motorlu oldunu görme þansým olmadý ama yeni kasa pikaplarda gördum arkasýnda 1,9 disel  yazýsý vardý
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

shadowturks

1,9 peugeot partner motoru .
ön diff  traverse asma motora baðlý deðil...
ben ukraynada gördüm karda yattým altýna elalemin arabasýnýn inceledim...
youtube da var dizelin test videosu 69 bg std. düz dizel partner motoru.
bu peugeot da iyiki yapmýþ bu motoru
dacia doble cab kamyonette var ayný motor
daewoo kamyonette var
fiat scudo da var
citroen jumpy de var
herkese satmýþ herifler...

vehbi

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 06, 2013, 01:59:37
LPG ile devam et sahane, temiz yakit hem..
:) haksýz deðilsin ; emisyon tamam da zaten hepsi sýnýrlý kaynaðýn ebesini bellemek.. ütopya bu ya keþke yarýn petrol bitse.. !
dieseli kendi kýstaslarýma göre daim üzerinde gezebileyim diye düþünüyordum, tabii diðer konfor ve kullaným koþullarýnda fark bekliyorum yoksa sadece motör farký için gereksiz olabilir .. Zaten fabrika çýkýþlý olmayan sonradan yapýlmýþ biþey aklýmýn ucundan geçmiyor..
"free as a bird"

Yevgeni

Aga petrol yakit bitende zaten hepimiz organik eseklere terfi edecegiz.
Yavas ama torku yuksek..

ERCO

www.guvenlada.com

Yevgeni

karakeçi67

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 07, 2013, 10:41:36
Aga petrol yakit bitende zaten hepimiz organik eseklere terfi edecegiz.
Yavas ama torku yuksek..

eþek iyide o da keçinin çýktýðý yere çýkmaz ki :))
Murat 1972
kara keci 1991

vehbi

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mart 07, 2013, 07:13:11
Zaten senin boyuna uygun esek yok.
Katir tek care sana..
az sulandýrayým:  kýstas boy olacaksa Yavuzum.Biz Sýpaya fitiz :)
"free as a bird"

ERCO

www.guvenlada.com

Yevgeni

Alıntı yapılan: karakeçi67 -  Mart 08, 2013, 10:46:07
eþek iyide o da keçinin çýktýðý yere çýkmaz ki :))

Esegin kesildigi yerde zaten yayan.
Her noktaya organik ya da mekanik bir aracla cikacak degiliz ya? Bunye de acik acilsin, hareket etsin..

Almanyalı

bizim inegölde jipci bi dedemiz var inegöle gelenler tanýr zamanýnda 2 tane lada niva eskitmiþ türkiyede lada nivaya ilk ben taktým der dizel motoru kendisinin 1,8 ýsuzu gemini motoru nu kendisi koydu evin altýnda ön difransiyeli kendisi yaptýgý aparatla ayýrdýrmýþ cok ta güzel oldugunu tam yerine uydugunu söyledi fakat nivaya koydugu ýsuzu gemini motorunun 1,8 olmasýna ragmen tam bir kagný arabasýnadöndügünü söyledi ;D ;D ;D projesini çizdirip motoruda iþlettiginden dolayý geri dönüþ yapmadýgýný söyledi tek avantajýnýn yakýt oldugunu ama aracýnda motorun yetmedigini vede kýsa bir süre sonrada sattýgýný anlattýydý bize bu aradada bu nivadan cýkardýgý motoru tavan arasýnda durdugunu lazým olan varsa haberim olsun dedi kimbilir belki NÝVATR den birine lazým olur ;)