Fren :(

Başlatan ****OZGUR****, Kasım 29, 2011, 02:21:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

****OZGUR****

Abiler benim suzi de direksiyonu tam sað veya tam sol yaptýðýmda fren boþalýyor ve tutmuyor.Bir yerden manevra yaparken fren pedalýna sonuna kadar basýyorum ve en sonunda birazcýk tutuyo sonra diroksiyonu toplayýnca biraz pompalýyorum sonra fren kendine geliyor  :( Burda sanayide bi ustaya gösterdim araç kupadan yükseltildiði için yapýlacak birþey yok dedi ya öndeki yükseltmeyi alacaz yada böyle kullanacaksýn dedi bunun bi çözümü varmýdýr _?_
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

Yevgeni

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Kasım 29, 2011, 02:21:40
Abiler benim suzi de direksiyonu tam sað veya tam sol yaptýðýmda fren boþalýyor ve tutmuyor.Bir yerden manevra yaparken fren pedalýna sonuna kadar basýyorum ve en sonunda birazcýk tutuyo sonra diroksiyonu toplayýnca biraz pompalýyorum sonra fren kendine geliyor  :( Burda sanayide bi ustaya gösterdim araç kupadan yükseltildiði için yapýlacak birþey yok dedi ya öndeki yükseltmeyi alacaz yada böyle kullanacaksýn dedi bunun bi çözümü varmýdýr _?_

Fren borularýný uzatmak icap ederdi..

****OZGUR****

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 29, 2011, 02:44:44
Fren borularýný uzatmak icap ederdi..

Buradaki usta yok olmaz dio baþka biþey demiyor  >:( Bana gene bi hafta sonu bursa otosansit yolu gözüktü anlaþýlan  :(

Yevgeni

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Kasım 29, 2011, 02:55:19
Buradaki usta yok olmaz dio baþka biþey demiyor  >:( Bana gene bi hafta sonu bursa otosansit yolu gözüktü anlaþýlan  :(

Senin usta enteresan bir ustaymýþ..

****OZGUR****

Usta demeye bin þahit lazýmya neyse haklýsýnh yavuz abi  8)

BAHADIR

Amman diyeyim, fren deyince týrsarým. Bir an önce bak çaresine.