BOSNA HERSEKTEN SELAMLAR

Başlatan Yiðitalp, Ekim 07, 2018, 12:02:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yiðitalp

Merhabalar Niva Türkiye ailesi...
Ýsmim Yiðitalp Bosna Hersek'te ikamet ediyorum ve Niva mý alalý daya bir ay oluyor almadan önce de sýk sýk yazýlarýnýzý okuyup Bilgi alýrdým (Bmw e46 330Ci almaktan kaporamý vermiþken son anda vaz geçirip Niva almama sebep olan da sizlersiniz.) ayriyetten teþekkür ediyorum :)
Muhtemelen aranýzdaki en genç Niva sahiplerinden biriyim yaþým 21. 2005 model "Dimitri" isimli kýrmýzý renkli fakat hala karbüratörlü (tahminimce sonradan deðiþmiþ) bir Nivam var
Türkiye'de de tanýþýp buluþmak dileðiyle...

Yevgeni

Yiðitalp hoþgeldin.

Niva konusunda uzman usta/servis var mý peki yakýnlarda?
Mekanik, vs oldukça basittir fakat konuya hakim olamayan kullanýcý/ustayý bezdirir.

Yiðitalp

Ben kendim uðraþýyorum aslýnda baþka birine arabamý emanet etmek yerine kendi bilgimi kullanýyorum ve zaten yerden kaldýrýnca herþey kendini belli ediyor sistemi karýþýk bir araç deðil ve benim ladaya birþey var anlam veremiyorum; en son baþýma gelen arazi týrmanýþý sonrasý araç bir yerden þase yapmýþtý dün (sinyal verince hararet göstergesi de oynuyordu) arabayý park ettim sabah bindim okula gittim okulda 5 saat durdu tekrar çalýþtýrdým ve sorun çözülmüþtü sanýrým lada motorun içine bir yere iki tane de mühendis býrakmýþ :) araba kendi kendini tamir ediyor
Omun dýþýnda zaten en son baþýma gelen talihsizlik ön diferansiyelim düþtü kaldýrdým baktým ki sadece bir somun yenisini aldým taktým herþey normal :)
Ha birde lastik olarak VOLTYRE 175/80/16 kullanýyorum yorumlarýmýz nedir acaba ?

Harun

Yiðitalp aramýza hoþgeldin,

Nivan hayýrlý olsun. Lastik üzerine oluyorsa mis gibi bin kullan.

Bosnaya selamlar.

Yiðitalp

Teþekkürler :)
Lastik sýkýntýsýz uyuyor, fakat arazi þartlarýnda araç çok büküldüðünde biraz sürtüyor onu da bir yükseltme düþünüyorum :)
Türkiye'ye selamlar :)

kocaali

hocam hayirli olsun Niva :) keyifli geziler diliyorum...
No mud, no fun...

Yiðitalp

Çok teþekkür ederim yalnýz bir sorum olacak bu sitenin sürekli aktif olduðu bir WhatsApp grubu vesaire var mýdýr ?

Harun

diff-lock86

Tekrar hoþgeldin,binek araçtan niva ya terfi etmene sevindim.Bu forumdaki birçok bilgi tecrübe baþka yerde yok.
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr