Daihatsu Terios Sx

Başlatan pia, Haziran 27, 2009, 10:33:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pia

arkadaþlar daihatsu terios nasýl bir araçtýr. bilen kullanan arkadaþlarýmýz vardýr mutlaka biliyorumbelkide yeri deðil ama szilerin görüþleri çok önemli....nivadan farký klimalý ve 5 kapý olmasý ne dersiniz..motoru 1,3 ama bu dezavantaj gibi...görüþ bildiren arkadaþlara þimidedn teþekkürler
Kýzým Neva Arabam Niva...pek yakýnda iþallah:)

Yevgeni

Yanlýþ bilmiyorsam orta diff var. Geçen off road oyunlarýnda Çarpýþantürk'lerden biri bununla derece yapmýþtý. Pire gibi ama üzerinde oynanmýþýný görmedim.

Bir ara Gezenbilir'de biri soruþturuyordu. Serviste bir tane görmüþtüm, yüksek tavanlý otomobil kývamýnda bir þey..

MCC

Hakan; Ýzdoff tan Ertürk abi sürekli kullanýrdý, 2, si memnunum derdi ama son dönem land a dönmüþ, Serdar'la Erco görüþtüler en son bir gezide, bir zamandýr keçi olmadýðýndan ben görüþemedim, telini özelden atalým sana bir görüþ, fikir verecektir.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

pia

çok teþekkür ederim...arkadaþlar...niva çok istiyorum ama malesef ailevi sebebler beni teriosa itmeye baþladý...niva sanýrým emekliliðe kalacak:)
Kýzým Neva Arabam Niva...pek yakýnda iþallah:)

taiga

Güle güle kullan hocam...

Terios, niva, vitara vb. hepsi birer araç, birer makina...

Hayatýmýzý daha keyifli, daha neþeli kýlmamýzý saðlayan, yeni yerler keþfetmemize aracý olan makinalar...(Gerçi bazen kimi nivalar sahiplerine ciddi eziyette çektirmiyor deðil :D )

Umarým yeni aracýn çok daha keyifli günler geçirmene vesile olur...

NÝVA69

D.-TERÝOS'TA;
Eski kasalar 1.3
Yeniler 1.5

Çinli-CHERY TÝGGO yada bakýn derim...
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.