Araç içi kamera

Başlatan Tolga, Nisan 08, 2010, 07:07:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kocaali

No mud, no fun...

Maestro

geçen gün Çinden  21 dollar a araç içi kamera sipariþ ettim..   HD  birde  16 GB destekliyormuþ.. bakalým  görecegiz..

bu arada bugün 5 parça daha geldi , Allah ten postacý degiþmiþ , önceki amca olsaydý epey bir tafra yapardý  :)

NÝVACI

Alıntı yapılan: Maestro -  Ağustos 27, 2014, 11:17:21
geçen gün Çinden  21 dollar a araç içi kamera sipariþ ettim..   HD  birde  16 GB destekliyormuþ.. bakalým  görecegiz..

bu arada bugün 5 parça daha geldi , Allah ten postacý degiþmiþ , önceki amca olsaydý epey bir tafra yapardý  :)
Gelince neticeleri görelim
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Maestro

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Ağustos 28, 2014, 11:42:24
Gelince neticeleri görelim

az once baktým , dün itibari ile gümrükten çýkýþý yapýlmýþ.. çýkýþ yeri olarak isviçre  gösteriyor..  1-2 haftaya elime geçer diye umuyorum ,  benim aldýgým kamera  bu

http://www.ebay.com.au/itm/N4U-HD-1080P-Car-DVR-Vehicle-Camera-Video-Recorder-Dash-Cam-G-sensor-GS8000L-Hot-/351050965284

ben 21 kusur dollar a aldým..     

ayný kamerayý  Piranha  markasý altýnda  bir arkadaþ hepsiburda  dan almýþ..

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otpirspycams&categoryId=26027&sku=OTPIRSPYCAMS&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=CIaTmcOZtcACFVNutAod7UAAlA    fiyatý  99  TL

Maestro

araç kamerasý  saat 05:00  itibari  ile  Gümrük giriþi yapýlmýþ..Hafta sonuna kadar elime geçer umuyorum..

27/08/14 16:42   2014-08-27 16:42:00   Receive item at office of exchange (Otb)   Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi   SWITZERLAND (Yurt Disi) 
27/08/14 16:42   2014-08-27 16:42:00   Receive item from customer (Otb)   Gonderi musteriden alinmistir   SWITZERLAND (Yurt Disi) 
27/08/14 16:42   2014-08-27 16:42:00   The item was forwarded to the destination country (Otb)   Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden)   SWITZERLAND (Yurt Disi) 
27/08/14 23:59   2014-08-27 23:59:00   Send item abroad (EDI-received)   Gonderi yurtdisina sevk edildi   SWITZERLAND (Yurt Disi) 
09/09/14 05:06   2014-09-09 05:06:56   Receive item at office of exchange (Inb)   Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi   TÜRKIYE 

beklemedeyim...

NÝVACI

Batý cephesinde sondurum
Þetytranýn iþi ölmayýnca ço............ dü..........iþ  ??? >:(

Maestro

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Eylül 09, 2014, 04:35:21
Batý cephesinde sondurum
Þetytranýn iþi ölmayýnca ço............ dü..........iþ  ??? >:(

Þeytanla iþimiz olmaz Burhan Amca... konuya kýsa bir özet yapmak gerekirse .. Derviþin fikri neyse zikride odur . .  Saygýlar.

NÝVACI

Niye kýzýyorsunuz kardeþim
þeytanda melek deðilmi  :D

Yevgeni

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Eylül 10, 2014, 11:27:55
Niye kýzýyorsunuz kardeþim
þeytanda melek deðilmi  :D

Onun çok güzel bir abi olduðunu söylerler aslýnda?

Maestro

Bu sabah itibari ile Kamera geldi...    aþaðýdaki linktekinin birebir aynýsý...   Çince ye ayarlý olduðu için dil kýsmýný deðiþtiresiye kadar  ebelerinin  kulaklarýný epey bir çýnlattým..  deneme yanýlma yöntemleri ile buldum.. sonrasýnda   saat - tarih  vs vs ayarlarýný yaptým..  gececi olduðum için  denemedim..  akþam iþe giderken  gece çekimini  yarýn sabah iþ çýkýþýda gündüz çekimini test etmeyi düþünüyorum  ...  siz  fotoðrafýn çince olduðuna bakmayýn.. normalleþtirdikten sonra foto çekmedim..

8 gb sd card vardý  onu taktým...  bakalým bakalým... :'(

Maestro

aþaðýdaki link demiþim  es geçmiþim...  demekki  Bira içip beyni resetlemem gerekiyor  !!!   sonra  tumba yatak..gece vardiyasý beni bekler..

http://www.hepsiburada.com/liste/piranha-spycam-s-type-digital-hd-arac-kayit-cihazi/productDetails.aspx?productId=otpirspycams&categoryId=26027

NÝVACI

gözün aydýn :o
siteyede geçmiþ olsun :D :D :D :D :D :D

Maestro

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Eylül 15, 2014, 05:24:33
gözün aydýn :o
siteyede geçmiþ olsun :D :D :D :D :D :D

daha degil....  ;D

gece çekimi ve gündüz çekimlerini paylaþacagým daha...  kolaymý okadar  :o

unlztrk

Kamerasýný bilmem de vantuzu 20 dolar eder. Ben A101 den aldým bir tane 50 tl ye tam komedi çýktý.

kocaali

Alıntı yapılan: unlztrk -  Eylül 16, 2014, 03:02:42
Kamerasýný bilmem de vantuzu 20 dolar eder. Ben A101 den aldým bir tane 50 tl ye tam komedi çýktý.

bendeki hikaye de ayný  ;D  ilk baþlarda gayet þahane çalýþýyordu, sonra ekranda görüntü kaymaya baþladý, ben de ona sinir olup söktüm attým.. þimdi ayný aleti 39,90'a satýyorlar :) bu çinli cihazlar biraz þans iþi...

No mud, no fun...