ÇADIR KONUSU

Başlatan Harun, Kasım 25, 2008, 04:20:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun

http://www.webasto.net/home/tr/homepage.html

webasto marka çeþitli ekipmanlar var,demekki bu oluyor.

(bu arada gezenbilir linkini açamadým ama sanýrým bu firma)

babacandar

Aðalar,
Benim boyla pek sýkýntým olmadýðýndan öndeki her iki koltuðu öne doðru yatýrýp arka koltuða geçtimmiydi ve de ayaklarýda uzattýmmýydý horul horul uyuyorum... hatta arka koltuk kenarlarýndaki tekerlek çýkýntýlarýda pek iþe yarýyor yumuþak biþey bulup kafamýn altýna koydum mu yastýk da tamam oluyor...  ;D ;D

dora

Yeni aldýðým çadýr üstünde plastikten þeffaf bir kýsým var yatarken gökyüzünü izleyebiliyorsunuz

Niva 1041-firefly-Atlantis

bymuammer

Alıntı yapılan: dora -  Mart 02, 2009, 01:48:12
Yeni aldýðým çadýr üstünde plastikten þeffaf bir kýsým var yatarken gökyüzünü izleyebiliyorsunuz

abi bu kadar keyfine düþkün insan nasýl bir arayý geldi anlamýþ deðilim :)

dora

bymuammer bizler hayatý seviyoruz hepsi o.Doyasýya yaþamak çok güzel(imkanlar dahilinde).

bymuammer

öyle tabiki abi. ben onu latife olsun diye söylemiþtim. ama yinide sanýrým normal deðiliz. bizim gibi düþünen ve yaþamaya çalýþan o kadar az insan vardý. Hayatta neleri kaçýrdýklarýnýn farkýnda deðiller.

dora

Haklýsýn aynen katýlýyorum.

yusuf

Ýyi bir mat ve iyi bir uyku tulumu alduktan sonrs, bizler için çadýrýn çok iyi olmasýna gerek yok.

Benim çadýr örneðin, tam bir yazlýk çadýr. Ama Samanlý da karýn içinde tulumum sayesinde yalnýzca iç giysilerde, ev konforunda uyudum.

dora

Birinde fýrtýna çadýrýmý patlatmýþtý sizin gibi bir ortamda mat ve tulum beni kurtarmýþtý.Olay Davraz daðýnda olmuþtu o zamanlar kayak merkezi vs. yoktu.

yusuf

Dora

Nasuh abi der ki

" herzaman çadýrýnýzý kurarken bir fýrtýna çýkcakmýþ gibi düþünüp korunakli bir yere

kurun ve saðlam kazýða baðlayýn"

dora

Zirvenin altýndaydýk düz bir alandý kar vardý çadýr dýþ baskýya dayanamadý ve yýrtýldý.Gerçi daha sonra yeni çadýr aldým ama bana iyi bir tecrübe oldu.

yusuf

dora

O zamanlar tatonka trail vedge almýþtým hala durur üstüne 4 5 çadýr geçti þimdi ise sayfanýn baþýndaki çadýrý kullanýyorum.Everest outdoor dan aldým.

babacandar

Ben Niva marka çadýr kullanýyorum ... çok saðlam ..