Sivas Gemerek yaylalarý

Başlatan av.mehmet, Temmuz 30, 2014, 10:45:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

av.mehmet

Yeþil kaplanýmla yayla gezilerim
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Maestro

av.mehmet

3g çekmiyor ekleyemiyorum resimleri. Yoksa ne maceralar yaptýk. :)

av.mehmet

Maestro

off off  ...    Bol Oksijen ve manzara...   ah bir de yayla larýn pýnarlarý yokmu !!       

Memlekette iken bazen su almaya giderdik , ben Özellikle  daha uzakta olan Kurbaðalý pýnar a giderdim :))      Abbas  denilen daha yakýn ama suyu çok daha müthiþ olan bir yer daha vardý ,  birde  kertil'in  suyu  güzel.. bilen bilir ..  bilmeyen bilmez. ;D

Maestro

neyse yazdým yazdým sildim..  Sabah  Sabah hiç çekilmez dedim

av.mehmet

Niye siliyorsunuz keþke silmeseydiniz. Eski günlere,çocukluða özlem 30undan sonra baþlar, yakasýný býrakmaz insanýn

NÝVACI

anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Maestro

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Ağustos 01, 2014, 12:59:12
Niye siliyorsunuz keþke silmeseydiniz. Eski günlere,çocukluða özlem 30undan sonra baþlar, yakasýný býrakmaz insanýn

Olay budur...

hafta boyunca tabiri caiz ise  Eþek gibi çalýþýyoruz.  ( kendi adýma )   ben Emniyet süpabý olarak hafta sonlarý yada müsait oldukça böyle kaçamak yapýlan gezileri görüyorum .  Þu Fotoðraftaki Huzur hiç bir þeyde yok .

Evet  bence herkesin bir emniyet supabý olmasý þart , kimine gore Akvaryum , kimine gore kanarya vs kimine gore bir dans kursu olabilir , Huzuru buldugunuz yer sizin emniyet süpabýnýzdýr . ara sýra illaki basýncý almak gerekir.

av.mehmet

av.mehmet

av.mehmet

av.mehmet

av.mehmet