BURHAN AMCA'MIZI KAYBETTÝK

Başlatan Harun, Nisan 20, 2015, 10:29:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Hep "Bu hafta sonu da olmadý, önümüzdeki hafta sonu inþallah" diye diye ertelediðim ziyaretimi artýk yapamayacaðým. Yusuf Abi'nin zamansýz gidiþi de adam edememiþ beni. Allah, Burhan Abi'ye rahmet, benim gibilere de akýl-fikir ihsan eylesin.

bkerti

Mezarýný ziyarete gideriz. Ailesine taziyeye gideriz.

emre_ozk

Allah rahmet eylesin..
Hiç farkýna varmadan yýllar geçiyor.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Niva67

Allah rahmet eylesin..

Mekaný Cennet olsun.. Allah, geride býraktýklarýna sabýrlar versin..

Tevekkeli, bir süredir forumda gözükmüyordu.. Rahatsýzmýþ demek.. Þahsen tanýmasam da,

yazdýðý mesajlardaki üslubundan anlaþýldýðý kadarý ile; iyi bir insan olduðu belliydi..

Maestro

daha   geçen Hafta Erkan Muhabbetini etmiþti ,  Ýzmir e gelme durumlarý vardý ,   '' Burhan Amca yý bir göreyim Dünya hali belli olmaz ''  demiþti.

Allah  Rahmet  eylesin..

hasandivriði

mekaný cennet olsun,allah rahmet eylesin.

kocaali

biz küçük olarak vefasýzlýk ederdik de o hiç üþenmez arar hal hatýr sorardý... yolun açýk olsun burhan amcam...
No mud, no fun...

dogan54

Yusuf bey gitti,
arkasýndan Burhan kardeþ.
Ýki niva aþýðý güzel insaný kaybetti bu gurup,
dinazorlar azalýyor.
Allah rahmet eylesin,mekaný cennet olsun.
Son dinazor..
4x4 baska,
NiVA baska..

bymuammer

Mekaný cennet olsun yüzyüze tanýþamazsak ta telefonla çok kez konuþtuk güzel bir insandý güzel duygularý vardý ve güzel olaný severdi. Umarým güzellikler içinde karþýlanýr....

bkerti

Sýcaðý sýcaðýna bir hamle yapsak hem taziyeye hem mezar ziyaretine bari gitsek. Ailesi için çok güzel moral olur ve Burhan amcamýnda hoþnut olacaðýna eminim. Bir hoca bulur mezarýnda dua yaptýrýrýz. Belki her yýl düzenli bir toplanmaya bile dönüþebilir. Eðer bu haftasonu gidelin derseniz ben varým.

1-Bayram Kerti.

BAKKAYA

NivaTR  bir Çýnarýný daha kaybetti.Mekaný Cennet olsun Allah sevdiklerine sabýrlar versin.Hazýr cevaplý-lýðýný,güzel yazýlarýný  çok arayacaðýz.Allah Rahmet Eylesin.
Bülent AKKAYA

babaluga

Ah Bayram kardeþ, dediðin gibi olabilse keþke ama......

Alıntı yapılan: bkerti -  Nisan 21, 2015, 08:28:26
Sýcaðý sýcaðýna bir hamle yapsak hem taziyeye hem mezar ziyaretine bari gitsek. Ailesi için çok güzel moral olur ve Burhan amcamýnda hoþnut olacaðýna eminim. Bir hoca bulur mezarýnda dua yaptýrýrýz. Belki her yýl düzenli bir toplanmaya bile dönüþebilir. Eðer bu haftasonu gidelin derseniz ben varým.

1-Bayram Kerti.

atinco

Þimdi öðrendim ve çok üzüldüm. Bir bilge büyüðümüzü kaybettik, baþýmýz sað olsun arkadaþlar :( .

av.mehmet

çok özlüyordu eski günleri, keþke son bir gezi daha yapabilseydi o çok sevdiði yaylalara daðlara :'(
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

muratgüney

Arkadaþlar hepimizin baþý saðolsun benim burhan beyle tanýþmýþlýðým yoktu ama mesajlarýndan iyi bir dost olduðu belliydi allah rahmet eylesin ailesine ve tüm dostlarýna sabýr dilerim bende konuyu yeni fark ettm izmir taylayfasý buluþalým filan yazmýþtým böyle bir zamanda üzüldüm her neyse baþýnýz saðolsun
HAYAT BÝR GÜNDÜR ODA BU GÜNDÜR :)