YUSUF OZBEK'I KAYBETTIK!

Başlatan NivaTR Admin, Ağustos 21, 2012, 11:32:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NivaTR Admin

Sevgili Yusuf Abi'miz uzun suredir mucadele ettigi hastaliga yenik dustu.

Kendisini 22 Agustos Carsamba, Ortakoy Dereboyu Camii'nden ikindi namazini takiben Kilyos Mezarligi'na ugurluyoruz.

Hepimizin basi sag olsun..

dogan54

O
CAN dý,
DOST'tu
ARKADAÞ dý
ASALET örneðiydi
GÖZÜPEK
GÖNLÜ GENÇ  DELÝKAN' lýydý

Seni özleyeceðiz güzel insan,
Baþýmýz saðolsun.

4x4 baska,
NiVA baska..

KARADAG

Bütün niva dostu arkadaþlarýmýzýn baþý soðolsun. kendisine rahmet geride kalanlarýna baþ saðlýðý diliyorum.Güzel bir dostu kaybettik.
TÜRK, çetin iþler baþarmak için yaratýlmýþtýr.

seyhan

Sevgili Yusuf Abimizin vefatýný büyük bir üzüntüyle öðrendim.

Allah rahmet eylesin, mekaný cennet olsun.

Seni özleyeceðiz güzel insan...
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

Nordic

Hiç tanismadigim halde, çok þey öðrendiðim bir kisiydi.

Cogu tanýdýðým insanýn bile hafýzamda onun kadar yeri yok. Mekaný cennet olsun, gittiði yerde nivasi olsun.
Her zaman hatýrlanacak.

metehan41

Allah'tan rahmet diliyorum. mekaný cennet olsun inþallah... bütün camiaya Gps kullanýmýný öðreten hocamýz, abimiz, üstadýmýz, uzerimizde çok hakkýn var, bizden yana HELAL OLSUN, HELAL OLSUN, HELAL OLSUN... inþallah sende helal etmissindir... Bayramý bu haberle bitirmek istemezdim...
Tüm dostlarýn baþý saðolsun...
Cenazeye katýlmak isterdim ama Ýzmirdeyim...

rasta

vay be Yusuf abim,

Allah gani gani  rahmet eylesin,mekanýn cennet olsun...Görkemin de dediði gibi gittiðin yerde nivan olsun..benden tarafa eðer geçtiyse  hakkýmý helal ettim,inþallah sende etmiþsindir.

Orhun
H.Orhun Arpad
O RH +
1971

Almanyalı

RABBÝM YERÝNDE DÝNLENDÝRSÝN ÝNÞALLAH GERÝDE KALANLARADA ALLAH SABIRLAR VERSÝN ÝNÞALLAH HEPÝMÝZÝN BAÞI SAGOLSUN

reis28

Allah CC  Yusuf abime gani gani rahmet yakýnlarýna sabýr diliyorum Benim güzel yürekli Abim seni cok özliycez . Yusuf abi insanýn karþýlaþa bilecegi Nadir insanlardan biriydi
DURSUN USTA 05364629668

dora

Þahsen tanýþmadým ama ondan aldýðým bilgiler vs. kendisini tanýmama vesile oldu sesi hala kulaðýmda içim buruk mekaný cennet olsun.
Niva 1041-firefly-Atlantis

kocaali

galeride ve facebookta rastladýðým fotoðraflarýný derledim hýzlýca.. yüzyüzü tanýþmadýk ama fotoðraflarýndan gördüðüm hali, "yusuf abi" deyince gözümde canlandýðý hali hep aþaðýdaki gibiydi..

allah rahmet eylesin.. hepimizin baþý sað olsun... 

bir de ricam var aslýnda; yazmak paylaþmak isteyenlerden... Yusuf abi ile yaþadýðýnýz, baþýnýzdan geçen ilginç anlarý, deðiþik enstanteneleri, anektodlarý paylaþabilir misiniz?

No mud, no fun...

kocaali

No mud, no fun...

kocaali

No mud, no fun...

kocaali

No mud, no fun...

kocaali

No mud, no fun...